Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Суббота, 07 Август 2021 16:06

Україна виграла другу історичну "бронзу" в артистичному плаванні

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)
Україна виграла другу історичну "бронзу" в артистичному плаванні Reuters / Stefan Wermuth

На Олімпійських іграх-2020 розіграли медалі в командних змаганнях з артистичного плавання. Україна вдруге за Олімпіаду створила історію в цьому виді спорту.

Українська збірна в складі Марти Фєдіної, Анастасії Савчук, Єлизавети Яхно, Владислави й Марини Алексіївих, Аліни Шинкаренко, Ксенії Сидоренко та Катерини Резнік здобули першу в історії України командну медаль у артистичному плаванні.

Нагорода синхроністок стала 17-ю на рахунку України на цих Іграх у Токіо.

До цього в Токіо Україна вже здобула одну "бронзу". В змаганнях дуетів до трійки ввійшли Марта Фєдіна та Анастасія Савчук. Це стало першою олімпійською медаллю збірної загалом у цьому виді спорту.

 

Як відбувалися змагання

Змагання в довільній програмі українки розпочинали в статусі фавориток на "бронзу". Після технічної програми збірна посідала третє місце, поступаючись командам ОКР і Китаю та випереджаючи Японію на 0.9 бала.

У змаганнях узяли участь дев'ять команд. У фінальний день вони мали виконати довільну програму: оцінка за неї додавалася до результатів технічної програми, що відбулася день тому. За сумою балів і визначали призерок.

У своєму фінальному виході Україна успішно впоралася з програмою та заробила високі 96.0333 бала. Почувши оцінки, синхроністки закричали від здивування. За 96 зазвичай отримують китаянки та ОКР.

Срібних призерок з Китаю вони ще не наздоганяють, але таким чином показали готовність конкурувати за вищі місця в майбутньому.

З сумою 190.3018 українки втрималися на третьому місці, забезпечивши відрив від Японії вже в майже два очки.

Джерело: suspilne.media

Прочитано 104 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить