Версия для печати
Пятница, 06 Август 2021 09:35

Невдалий виступ у спортивний ходьбі

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо розпочалися змагання зі спортивної ходьби. Розіграли перші медалі в чоловічій ходьбі на дистанцію 20 кілометрів.

Україну в цьому виді змагань представляли два спортсмени: Іван Лосєв та Едуард Забуженко. Обидва фінішували одними з останніх та завершили виступи на цій Олімпіаді.

Також на цій дистанції мав змагатися інший українець – Назар Коваленко, який уже брав участь у двох Олімпіадах. Проте Коваленка, який уже прибув до Токіо, усунули від змагань через порушення допінг-правил. Коваленко отримав покарання від Athletics Integrity Unit (AIU) разом із іншими українськими легкоатлетами Михайлом Гаврилюком (метання молота) та Наталією Пироженко-Чорномаз (естафета 4х400 метрів). Причиною стало те, що спортсмени своєчасно не здали три позазмагальні тести на допінг. Коваленко назвав це рішення "вбивчим".

Участь у чоловічій ходьбі на 20 кілометрів узяли 57 спортсменів. Двох з них було дискваліфіковано, і ще три не фінішували. Змагання проходили в один етап: уже після проходження дистанції вирішилися призери Олімпіади.

Дивітся щоденні обзори на YouTube: Olympic Sunrise. Две награды, финал, миг до медали, перспективы и крик души легкоатлеток и итоги дня

Найкрашим результатом серед українців стало 49-те місце Івана Лосєва. Він подолав маршрут за 1:33:26 години, що стало найгіршим результатом атлета в сезоні. Українець додав майже десять хвилин.

Його рекордом на цій дистанції є 1:19:33, який він встановив у лютому 2014 року на турнірі в Алушті. Лосєв фінішував на 12:21 хвилини пізніше за чемпіона, італійця Массімо Стано, який показав час 1:21:05 і виборов перше у своїй кар'єрі "золото" Олімпійських ігор.

Інший українець Едуард Забуженко став останнім серед тих, хто змогли успішно фінішувати, тобто 52-м. Він показав результат 1:39:38.Це також значно поступається його особистому рекорду – 1:19:29, який він показав у березні 2021 року на чемпіонаті Туреччини, та є найповільнішим часом сезону на 16 хвилин.

Переможцкм у цьому виді програми став поляк Давид Томала, який пройшов дистанцію за 3 години 50, 08 сек. Срібло здобув Джонатан Гілберт із Німеччини - 3.50,44, а  бронзу з часом 3 години 50 хвилин 59 секунд здобув канадієць Еван Данфі

За матеріалами: suspilne.media

Прочитано 137 раз Последнее изменение Пятница, 06 Август 2021 12:13
SportРепортер

Последнее от SportРепортер

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить