П'ятниця, 04 вересня 2020 10:47

Філадельфія б'є Айлендерс у 2-му овертаймі, 7 матч Ванкувера та Вегаса

(1 Vote)

Media

Філадельфія б'є Айлендерс у 2-му овертаймі, 7 матч Ванкувера та Вегаса © twitter.com/canucks

Якщо Тампа-Бей давно свою серію виграла і вийшла у фінал конференції, то всі інші протистояння другого раунду вирішуватимуться у сьомих матчах.

Філадельфія сьогодні у драматичному поєдинку обіграла Нью-Йорк Айлендерс 5:4, закинувши переможну шайбу у другому овертаймі. Відзначимо вирішальний гол Проворова, а також 49 сейвів воротаря Картера Харта. По ходу серії Льотчики поступалися 1:3, але знайшли в собі сили виграти два поєдинки та перевести все у сьомий матч.
Це ж трапилося у битві Ванкувера та Вегаса. Золоті Лицарі вели 3:1 після чотирьох зустрічей, але потім поступилися двічі поспіль.

Сьогодні Ванкувер переміг 4:0 завдяки грі воротаря Тетчера Демка, який зробив 49 сейвів. Обидва фіналісти Заходу визначаться у 7-й грі, оскільки Колорадо та Даллас після шести матчів мають нічию 3:3.

НХЛ. Другий раунд плей-оф.

Нью-Йорк Айлендерс - Філадельфія 4:5 (у другому овертаймі) (1:2, 3:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Шайби: 10:16 Хейєс - 4 (Звичайні, Хегг) - 0:1, 11:52 ван Рімсдайк - 2 (Ворочок, Санхайм) - 0:2, 16:33 Брассар - 2 (Тейвз, Нельсон) - 1:2 , 21:24 Мартін - 4 (Клаттербак) - 2:2, 23:06 Лі - 7 (Барзал, Еберле - більше) - 3:2, 33:21 Раффл - 4 (Проворів) - 3:3, 39:30 Барзал - 5 (Брассар) - 4:3, 49:53 Лотон - 3 (Жиру) - 4:4, у другому овертаймі 15:03 Проворів - 3 (Хейєс) - 4:5
Воротарі: Варламов - Харт
Кидки: 53 - 31
Рахунок у серії 3:3

Ванкувер - Вегас 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Шайби: 02:50 Віртанен - 2 (Мотте) - 1:0, 41:03 Міллер - 6 (Хьюз) - 2:0, 48:16 Х'юз - 2 (Міллер, Танев) - 3:0, 55:22 Хорват - 10 (Пірсон, Саттер) - 4:0
Воротарі: Демко - Ленер
Кидки: 23 - 48