"Олександрія" перемогла "Ботєв"

(2 голосов)

Медиа

Голи матчу від ФК "Олександрія" ФК "Олександрія"

ФК "Олександрія" провів перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Турції. В поєдинку з болгарським "Ботєвом" підопічні Володимира Шарана здобули впенену перемогу - 4:0.

Голи на рахунку: Денис Устименко(28 хвилина), Дмитро Шастал (51 хвилина), Максим Задерка (66 хвилина), Валерій Лучкевич (82 хвилина).

Склад ФК «Олександрія» - перший тайм: Олег Білик, Олександр Мельник, Роман Вантух, Денис Мірошніченко, Антон Шендрік, Артем Гордієнко, Василь Грицук, Алмейда Тейшейра, Євген Протасов, Богдан Мишенко, Денис Устименко.

Другий тайм: Олег Білик (Дмитро Рудик 72), Андрій Запорожан, Максим Куліш, Максим Задерака, Валерій Лучкевич, Каспарс Дубра, Максим Івахно, Владислав Бабогло, Тимур Срецьков, Олексій Довгий, Дмитро Шастал.

Завтра, 19 січня, олександрійці зіграють із ще одним представником вищого дивізіону болгарського футболу з командою «Славія» з Софії.