Черговий провал у біатлоні, сьоме золото Бьорген, Абраменко – у фіналі

(3 votes)

Дайджест дев'ятого дня

Україна
Знову біатлон і знову провал. Україна вже точно без індивідуальних медалей у біатлоні. У мас-старті нашу країну представляли сестри Семеренки. У підсумку Валя фінішувала 19 з одним промахом, а Віта – 24 з трьома. Обидві сестри знову не зуміли показати високої швидкості на лижні – 24 та 25 місце та понад дві хвилини програшу суперницям. З такою швидкістю нам нічого не світити в естафетах.
Перемогу здобула 33-річна словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. Іншою стала білоруська спортсменка Дар'я Домрачова. Третьою стала норвезька біатлоністка Тіріл Екхофф.
1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (0+0+0+1) – 35.23,0
2. Дар'я Домрачова (Беларусь) (0+0+1+0) – +18,8
3. Тіріл Екхофф (Норвегія) (1+0+1+0) – +27,7
...
19. Валя Семеренко (Україна) (1+0+0+0) – +2.16,9
24. Віта Семеренко (Україна) (0+0+3+0) – +3.02,3
Українська гірськолижниця Ольга Книш фінішувала 43, останньою серед тих хто добрався до фінішу у супергіганті. Несподівано для всіх золото здобула чеська спортсменка Естер Ледецька, яка виступає у гірських лижах ліже з 2016 року. Ледецька є більш відомою своїми змаганнями у сноуборді та має досягнення чемпіонки світу у паралельному слалому. Інше місце здобула австрійка Ганна Файт. Третьою стала представниця Ліхтенштейну – Тіна Вайрайтей.
1. Естер Ледецька (Чехія) – 1.21,11
2. Анна Файт (Австрія) – 0,01
3. Тіна Вайрайтер (Ліхтенштейн) – 0,11
...
43. Ольга Книш (Україна) – 9,49
Ще одна реальна надія України на медаль у Пхьончхані фрістайліст Олександр Абраменко сьогодні вдало пройшов кваліфікацію. В іншому етапі кваліфікації українець фінішував з 4-м результатом та потрапив у ТОП-12 фіналістів з результатом 123.08. Фінальні змагання відбудуться вже завтра, 18 лютого, о 13:00 за київською годиною.
Результати дня
Японський фігурист Юдзура Ханю зміг повторити свій олімпійський успіх Сочі та переміг у змаганнях чоловіків. Срібним призером став ще один японець, 20-річний Сьома Уно. Бронзова нагорода дісталася 6-разовому чемпіону Європи, іспанському фігуристу Хав'єру Фернандесу.
Нагадаємо, що український фігурист Ярослав Паніот не зміг пробитись у довільну програму, ставши 30 у короткій.
1. 41729 Юдзуру Ханю (Японія) – 317,85
2. 41729 Шома Уно (Японія) – 306,90
3. 70227 Хав'єр Фернандес (Іспанія) – 305,24
Британська скелетоністка Ліззі Ярнольд здобула золото, повторивши свій результат із Сочі-2014. Німецька спортсменка Жаклін Льоллінг стала іншою, а ще одна британська скелетоністка Лаура Діас виграла бронзову нагороду.
1. Ліззі Ярнольд (Великобританія)
2. Жаклін Льоллінг (Німеччина)
3. Лаура Діас (Великобританія)
Швейцарська фрістайлістка Сара Хофлін здобула золото у слоупстайлі. Іншою стала ще одна швейцарська спортсменка, 18-річна Матільда Гремо. Бронзова нагорода дісталася представниці Великої Британії – Ізабель Аткін.
1. Сара Хофлін (Швейцарія) – 91,20
2. Матільда Гремо (Швейцарія) – 88,00
3. Ізабель Аткін (Великобританія) – 84,60
Норвегія виграла жіночу естафету 4х5 км. серед лижниць. Норвежки зрештою випередили Швецію на дві секунди. Третіми стали Олімпійські атлети Росії, які відстали від лідера на 43.3 секунди.
1. Норвегія – 51:24.3
2. Швеція – 51:26.3
3. ОАР – 52:07.6
19-річна південнокорейська Чхве Мін Джон стала чемпіонкою біля шорт-треку на дистанції 1500 метрів. Срібло здобула китаянка Лі Цзиньюй, а бронзову нагороду виграла канадка Кім Бутен.
1. Чхве Мін Джон (Південна Корея) – 2:24.948
2. Лі Цзіньюй (Китай) – 2:25.703
3. Кім Бутен (Канада) – 2:25.834
Канадський шорт-трекіст Самюель Жирар виграв золото на дистанції 1000 метрів. Американець Джон-Генрі Крюгер отримав серебро, а південнокорейський спортсмен З І Ра посів третє місце.
1. Семуеля Жірар (Канада) – 1:24.650
2. Джон-Генрі Крюгер (США) – 1:24.864
3. З І Ра (Південна Корея) – 1:31.
Поляк Каміль Стох після невдачі на нормальному трампліні виграв золоту медаль на великому. Польський спортсмен випередив Андреаса Веллінгера та Роберт Юханссон, які взяли срібло та бронзу відповідно.