П'ятниця, 13 грудня 2013 16:20

ТІМ-СКУФ - Єлисавет-Баскет Онлайн (продовження)

(3 votes)

Шановні вболівальники, продовжуємо коротку розповідь про події у київському матчі між "ТІМ-СКУФ" та "Єлисавет-Баскет".

Отже, зіграно першу половину поєдинку. Кіровоградки попереду – 31:55. Поки що найкращою серед наших дівчат є Ольга Дубровіна, яка набрала 15 очок та зробила 8 результивних передач. На другому місці за результативністю серед кіровоградських баскетболісток - Оксана Кисельова (13 очок, 1 передача та 2 підбирання).

Почалася третя чверть матчу. Киянки скорочують розрив – 39:59.

Робінсон та Рімаренко поспіль заробляють по 2 очки: 39:63 попереду "Єлисавет-Баскет".

Наші продовжують атакувати кільце суперниць. У ці хвилини забивають Рімаренка та Ягупова – 46-72.

Дубровіна маже "троячку", а в наступній атаці робить втрату. Рахунок не змінюється. Тайм-аут беруть хазяї.

Точний триочковий від Робінсона. Асистує Ягупова. Киянки мажуть кидок через дугу - 46-75.

Закінчилась третя чверть. 48:76 на нашу користь.

На початку останній відрізка Ягупова маже два кидки поспіль, але партнери успішно грають на підбираннях і дають їй можливість потрапити з третьої спроби. Тепер Ягупова має 26 набраних очок. Рахунок у матчі – 50:78. Черговий тайм-аут "ТІМ-СКУФ".

Три поспіль атаки кіровоградів закінчуються безрезультатно. Мажуть і господарі. М'яч наполегливо не хоче залітати в жодне кільце.

Ягупова знищує суперниць. 6 очок за хвилину. 58:88. Погром господарів!

Заспокоїлася гра. Багато замін. Ягупова, до речі, оформила дабл-дабл (34 очки та 11 підбирань). Рахунок - 61:88

Всі! Матч завершено. 65:94 на користь "Єлисавет-Баскет". Найкращий гравець Ягупова на останніх секундах забиває чергові 2 очки. Всього на її рахунку сьогодні 38 очок, 12 підбирань та 4 передачі.

Вітаємо дівчат з красивою та яскравою перемогою!

Read 4273 times Last modified on П'ятниця, 13 грудня 2013 17:05