Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Пятница, 22 Ноябрь 2013 17:08

Сергій Бубка та Лотар Maтеус зустрілися зі студентами в Кувейті

Автор 
Оцените материал
(9 голосов)

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон та діючий рекордсмен світу зі стрибків з жердиною Сергій Бубка разом з володарем «Золотого м’яча», чемпіоном світу з футболу Лотаром Матеусом зустрівся зі студентами під час проведення у Кувейті міжнародної конференції «Жінки та спорт».

Уславлені зірки спорту взяли участь в олімпійському спортивному семінарі провідного університету Кувейту.

«Дуже приємно було зустріти Лотара тут, адже ми знаємо один одного протягом тривалого часу. Зустріч зі студентами університету – корисний досвід для кожного з нас. Я переконаний, що олімпійський рух має робити якомога більше зусиль щодо залучення молоді у спорт», - відзначив Сергій Бубка.

У бесіді зі студентами Американського університету в Кувейті президент НОК України та член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету наголосив, що бути атлетом – це велика відповідальність.

«Спорт для мене – все, а тому після того, як пішов з стрибкового сектору, я зрозумів, що настав час, коли можу служити спорту на іншій ниві, ділитися своїм досвідом у Міжнародному Олімпійському Комітеті, Міжнародній асоціації легкоатлетичних федерацій, Національному олімпійському комітеті України. Я знаю багато про те, наскільки важливу роль спортсмен може грати для суспільства, адже має бути прикладом для наслідування для своїх співвітчизників, особливо для молоді», - поділився Сергій Бубка.

Головний олімпієць України наголосив, що необов’язково виграти олімпійську медаль, щоб стати частиною олімпійського руху. «Важливо бути спортивним у повсякденному житті, дотримуватись принципів чемної гри, прагнути до успіху і ви обов’язково його досягнете», - додав на завершення зустрічі Бубка.

За інформацією прес-служби НОК України

Прочитано 532 раз Последнее изменение Вторник, 26 Ноябрь 2013 12:55
Другие материалы в этой категории: Підгрушна та Семеренко набрали очки »

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить