Вівторок, 03 серпня 2021 05:35

Тетяна Мельник не пробилася до півфіналу (ексклюзивний коментар після фінішу)

(2 votes)

Українка посіла восьме місце у своєму забігу

Зранку відбулися шість кваліфікаційних забігів на дистанції 400 метрів. Тут стартувала вихованка Олександрівської ДЮСШ Тетяна Мельник. На жаль, поборотися за місце у півфіналі українці не вдалося. Тетяна фінішувала лише восьмою у своєму забігу, показавши годину – 54,99, і припиняла подальшу боротьбу за нагороди.

Дивиться щоденні огляди на YouTube: Olympic Sunrise. 10 нефартовий день. Провали, злети, несправедливість та феноменальне досягнення

У своєму ексклюзивному коментарі для нашого сайту, одразу після фінішу, Тетяна Мельник зазначила, що дуже хотіла пробитися до півфіналу. Триста метрів дистанції пробігла нормально, а потім фінішувала фактично на одній нозі. Сказалися наслідки травми та операції.