Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Вторник, 04 Март 2014 13:31

Звернення від олімпійської сім’ї України

Автор 
Оцените материал
(7 голосов)

 

 

Від імені Олімпійської сім’ї України звертаємось до всіх, для кого дорогі основні принципи миру, добра і злагоди, до кожного, кому небайдужа доля України!

Українські олімпійці протягом багатьох років своїми перемогами прославляють Україну у світі незалежно від того, який регіон країни вони представляють.

Ми пишаємось видатними львів’янами Віктором Чукаріним, Павлом Ледньовим, Яною Шемякіною, уславленими луганчанами Валерієм Брумелем, Ольгою та Віктором Бризгіними, неперевершеними харків’янами Юрієм Поярковим, Олексієм Баркаловим, Рустамом Шаріповим, героями-кримчанами Яною Клочковою, Артуром Айвазяном, Олександром Усиком, знаменитими киянами Борисом Шахліним, Валерієм Борзовим, Юрієм Сєдих, Вадимом Гутцайтом, Володимиром Кличко, славними донеччанами Поліною Астаховою, Іллею Мате, Лілією Підкопаєвою,представниками Одещини та Миколаївщини - Василем Ломаченком та Ольгою Харлан,і багатьма-багатьма іншими.

У нелегкий для нашої країни час, олімпійці із 13 регіонів України на ХХІІ зимових Олімпійських іграх 2014 року були однією єдиною командою, одним цілим, а непереможна четвірка біатлоністок: Валі та Віти Семеренко із Сум, Олени Підгрушної з Тернополя та Юлії Джими з Києва завоювала олімпійське «золото» для всієї України, ставши символом єдності українського народу!

Від імені усієї багатонаціональної Олімпійської родини України звертаємось до олімпійців усього світу заради збереження миру висловити свою солідарність Україні і українському народу!

Будемо разом!

 

НОК України

www.noc-ukr.org

Прочитано 427 раз Последнее изменение Среда, 05 Март 2014 13:52

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить