Понедельник, 09 Ноябрь 2020 13:23

Зірка поступилася на виїзді Кривбасу-2

(2 голосов)
Зірка поступилася на виїзді Кривбасу-2 (с) ФК "Кривбас"

Матч з криворізьким «Кривбасом-2» був останнім поєдинком «Зірки» першого кола на виїзді. Молоді крипивничани під керівництвом Саміра Гасанова поступово налагоджують гру і вболівальники чекали нарешті позитивного результату.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі за невеликої переваги господарів. Криворізькі футболісти створили не так багато моментів, але свій шанс реалізували лише з пенальті за хвилину до перерви. Голкіпер «Зірки» Ростислав Якименко порушив правила у своєму карному майданчику проти Олександра Прялкіна. Антон Литвин пробив у лівий кут воріт, і хоч воротар кропивничан напрямок удару вгадав – відбити м’яч не зумів.

Читайте найцікавіші новини у нашому Telegram каналі
Подвоїли рахунок господарі в дещо сумбурній атаці на 56-ій хвилині матчу, коли з близької дистанції відзначився той же Литвин. «Зірка» пішла вперед і вже через чотири хвилини відзначився Олександр Самсоненко. Кропивничани використали подачу зі штрафного у виконанні Олега Манастирного, і високий Самсоненко переграв захисників господарів на другому поверсі та пробив головою у кут воріт.

Наш канал в YouTube
«Зірка» й надалі йшла вперед і, безумовно, могла здобути перше очко в сезоні. Але, на жаль, в деяких моментах не вистачило влучності, а в найбільш перспективному моменті після удару того ж Самсоненка господарів врятував голкіпер Давид Бондарєв.
Цими вихідними в чемпіонаті України серед аматорів завершується перше коло. Кропивницькі футболісти вдома прийматимуть ФК «Тростянець».

Дивітся: Крупная победа в вялом украинском классико

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) – «Зірка» (Кропивницький) – 2:1 (1:0).
7 листопада 2020 року (субота). Початок о 13:00. Кривий Ріг. «Будівельник». Оцінка поля: 3. Температура: +12 С. Освітлення: природнє. 0 глядачів. Чемпіонат України серед аматорських команд, груповий етап, група 3, 1 коло, 10 тур.
Арбітр: Соловйов Віталій (Одеса).
Асистенти арбітра: Терентьєв Дмитро (Харків), Сагайдачний Харків).
Четвертий арбітр: Іванов Іван (Кривий Ріг).
Спостерігач арбітражу: Зайцев Микола (Нікополь).
Компенсований час: 1 – 4.
«Кривбас-2»: 23. Бондарєв Давид, 2. Швидкий Віталій (18. Шубін Олексій, 57), 15. Прохоров Сергій, 5. Дон Андрій (6. Карпець Євген, 33), 4. Зубко Олександр, 11. Баштаннік Андрій, 22. Білий Олександр (8. Лозний Єгор, 65), 14. Козленко Андрій, 9. Литвин Андрій, 10. Шаповаленко Данило (7. Рульов Віталій, 74), 20. Прялкін Олександр (13. Бецько Максим, 90). Запасні: 1. Смородін Сергій, 3. Куліков Захар. Головний тренер: Мазур Сергій.
«Зірка»: 96. Якименко Ростислав, 52. Махиня Андрій, 79. Жданович Олексій, 68. Тилоха Роман, 26. Соловей Кірілл (80. Кравченко Артем, 73), 39. Кіяниця Владислав, 65. Жако Даниїл, 49. Манастирний Олег, 75. Тонконоженко Сергій (56. Грабенко Дмитро, 79), 47. Денисов Тимур (51. Постний Андрій, 46), 57. Самсоненко Олександр. Запасні гравці: 74. Коюда Костянтин, 58. Шаповал Богдан. Головний тренер: Гасанов Самір.
Голи: 1:0, Литвин Антон (44, пен); 2:0, Литвин Антон (55).
Попередження: Денисов Тимур (5, неспортивна поведінка), Якименко Ростислав (44, неспортивна поведінка).