Четвер, 20 лютого 2014 23:49

Олімпійський хокейний турнір: дев'ятий день

(8 votes)
Олімпійський хокейний турнір: дев'ятий день фото xsport.ua

Жіночий олімпійський хокейний турнір закінчено. Канада вигризає «золото», хокеїстки США лише другі, а збірна «Швейцарії» вперше у своїй історії здобуває «бронзу».

Жіноча збірна Швейцарії стала бронзовим призером Ігор у Сочі, вигравши у матчі за третє місце у шведок з рахунком – 4:3. Протягом гри шведки повели з рахунком – 0:2, але у третьому періоді швейцарки вийшли зарядженими на перемогу і у ворота Валльнера влетіло чотири шайби. На останніх секундах Вінберг скоротила перевагу, але цього виявилося замало. Зазначимо, що Швейцарки вперше в історії взяли медаль у жіночому хокеї.

Швейцарія - Швеція 4:3 (0:1, 0:1, 4:1)

У драматичному фінальному поєдинку канадки перемогли принципових суперниць із США. Протягом 56 хвилин канадки не могли роздрукувати ворота Вітер. Проте скоротивши рахунок – 1:2, вони змінили воротаря шостим польовим гравцем та зуміли зрівняти рахунок! Ну а в овертаймі Пулен закинула золоту шайбу, принісши своїй команді перемогу, а разом із нею золоті медалі Олімпіади в Сочі.

Канада таким чином захистила титул олімпійських чемпіонок. У фіналі Олімпіади-2010 вони також обіграли американок.

Канада (дружина) – США (дружина) 3:2 ВІД (0:0, 0:1, 2:1, 1:0)

Ну а завтра на нас чекає поєдинок чоловічих збірних США та Канади, в рамках 1/2 фіналу Олімпійського хокейного турніру. Побачити його ви зможете у прямій трансляції на каналі XSPORT.