Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Суббота, 21 Апрель 2018 00:42

Сергій Бубка обговорив з президентом НОК Китаю співробітництво у рамках підготовки до Пекіна-2022

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка з робочим візитом відвідав Китай, де провів зустріч з головою Національного олімпійського комітету КНР Гоу Чжунвеном, який також очолює Головне державне управління у справах спорту.

На зустрічі йшла мова про підготовку Пекіна до проведення зимових Олімпійських ігор, які столиця Китаю буде приймати у 2022 році.

Зокрема, очільники Олімпійських комітетів України та Китаю обговорили розвиток зимових видів спорту в Азії та кроки, які робить керівництво країни та столиці задля того, аби Ігри-2022 пройшли на найвищому рівні.

Також Сергій Бубка та Гоу Чжунвен обговорили поглиблення співробітництва між двома країнами у сфері спорту, надання сприяння китайської сторони у підготовці наших спортсменів до Ігор-2022, зокрема, проведення навчально-тренувальних зборів та участі у тестових змаганнях на території КНР.

Зазначимо, що саме цими днями у Китаї триває четвертий візит Координаційної комісії Міжнародного Олімпійського Комітету. Нині робота на етапі планування та визначення стратегій підготовки до Олімпійських ігор успішно завершена, отож експерти МОК  спільно з Оргкомітетом-2022 обговорюють пропозиції та рекомендації щодо прискорення будівництва спортивних об’єктів, підготовки персоналу та вчасного виконання всіх задач, що стоять перед господарями Ігор-2022.

 

Пресс-служба НОК України

Прочитано 276 раз

Комментарии  

rang-thit
0 #1 rang-thit 06.06.2020 14:36
СЂРѕСЃСЃРёР№СЃР єР°СЏ газета правовыРµ новости
Какие документы оформляются при приеме на работу?
При трудоустройстве обязательно должны быть оформлены:
выплаты в связи с 75 летием победы кому
трудовой договор, который оформляется в 2 экземплярах. Один экземпляр выдается работнику (ст. 67 ТК),
что РїРѕР»Р°РіР°РµС ‚СЃСЏ Р·Р° 3 ребенка РІ 2020
приказ о приеме на работу, с которым работника обязаны ознакомить под роспись,
журнал учета и ведения трудовых книжек, в котором делается запись о приеме у работника трудовой книжки (данная запись скрепляется подписями работника и ответственного лица работодателя),
Цитировать

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить