Понеділок, 17 лютого 2014 23:00

Олімпійський хокейний турнір: шостий день

(4 votes)
Олімпійський хокейний турнір: шостий день фото xsport.ua

У той час, як у чоловічому турнірі сьогодні був вихідний, в аналогічних жіночих змаганнях визначилися фіналісти. За «золото» сочинської Олімпіади змагатимуться команди США та Канади.

Американки у першому півфіналі без проблем розібралися з хокеїстками збірної Швеції – 6:1. Вже до 12-ї хвилини зустрічі американська команда зняла всі питання щодо переможця протистояння, закинувши у ворота шведок три шайби. Тим не менш, така комфортна перевага не послабила настрою американок на гру, які продовжували грати із придільною зібраністю та концентрацією. Як результат, після двох зіграних чвертей шведки "горіли" вже – 0:5. Уникнути повної ганьби скандинавки все ж таки змогли, закинувши «шайбу престижу» на 53 хвилині поєдинку. Проте останнє слово було за командою США, яка зусиллями Бріанни Деккер поставила ефектну крапку у матчі – 6:1.

США – Швеція – 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)

Шайби: Карпентер, 06:10, Белламі, 07:16, Кессел 11:19, Ламуро, 25:41, Бозек, 32:17, Боргквіст 53:04, Декер, 56:58.

У фіналі турніру американським хокеїсткам доведеться зустрітися з принциповими суперницями з Канади. Представниці «кленового листя» перемогли у схожому з американками стилі, зробивши справу ще в першому ігровому періоді – 3:0. Такий початок гри збентежив швейцарську команду, якій під силу було на рівних протистояти канадкам. Але навіть закинута в другому періоді шайба, не допомогла швейцаркам повернуться в гру, адже в частині поєдинку жодному з колективів більше не вдалося відзначитися.

Канада - Швейцарія - 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)

Голи: Спунер, 7:29, 11:10, Дауст, 11:33, Луц, 25:14.

У четвер, 20 лютого, відбудеться фінал між США та Канадою, а також матч за «бронзу», в якому шведки протистоятимуть швейцаркам. Завтра у жіночому хокеї команди Росії та Фінляндії розіграють між собою п'яте місце, а хокеїстки Японії та Німеччини – сьоме.

Read 3572 times Last modified on Понеділок, 17 лютого 2014 23:03