Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Вторник, 09 Июнь 2015 22:02

Дмитро Яковенко та Олександр Шелест приносять Кіровоградщині чергові медалі (фото)

Автор 
Оцените материал
(7 голосов)

У другий день командного чемпіонату України з легкої атлетики наші спортсмени завоювали для збірної області золоту й срібну нагороди. Олександру Шелесту в бігу на 800 метрів вдалося посісти друге місце, а Дмитро Яковенко став першим у стрибках у висоту. Дмитро не лише побив власний рекорд, а й підкорив висоту в 2 метри 30 сантиметрів, виконавши норматив Майстра спорту міжнародного класу!

Для Олександра ця нагорода стала вже другою, здобутою в рамках командного чемпіонату України, що цими днями відбувається в Кіровограді. Нагадаємо, вчора Олександр став третім у бігу на 1500 метрів, виконавши кваліфікаційний норматив на молодіжний чемпіонат Європи. Сьогодні в бігу на 800 метрів йому вдруге вдалося виконати цей же відбірковий норматив, прийшовши до фінішу другим.

Буквально вчора в коментарі «Sportрепортеру» старший тренер області Володимир Абраменко розповів, що Дмитру Яковенку може підкоритися планка в 2,28, що буде його особистим рекордом. Сьогодні ж Дмитро підкорив не лише висоту 2,28, а й 2,30 і вперше (за доволі тривалий час) став представником Кіровоградщини, який виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу! На цьому він не зупинився і намагався взяти 2,33 і 2,35, однак ці спроби поки не увінчалися успіхом.

Окрім Олександра та Дмитра за крок до нагород зупинився Денис Тесленко, який посів четверте місце в бігу на 400 метрів з бар’єрами.  

«Sportрепортер»

Прочитано 3677 раз Последнее изменение Вторник, 09 Июнь 2015 22:08

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить