Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Вторник, 03 Декабрь 2013 18:17

Сергій Бубка святкує 50-річний ювілей!

Автор 
Оцените материал
(8 голосов)

 

4 грудня легендарний спортсмен, чемпіон і рекордсмен Сергій Бубка святкує своє 50-річчя!

 

Олімпійський чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, 10-разовий чемпіон світу (4 рази здобував цей титул у приміщеннях), переможець Кубків світу та Європи, чемпіон Європи, багаторазовий володар Гран-прі IAAF, що тричі визнавався найкращим спортсменом світу, став першим вітчизняним атлетом, удостоєним найвищої державної нагороди – звання «Героя України», і був занесений до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість світових досягнень у легкоатлетичному спорті - і це далеко не всі титули, нагороди та досягнення Сергія Назаровича.

Завершивши активні виступи як спортсмен Сергій Бубка продовжив працювати на благо розвитку спорту, адже за словами ювіляра, спорт – це сенс його життя.

Президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Сергій Бубка завжди активний та відданий обраній справі.

Олімпійська сім’я України, колектив Національного олімпійського комітету щиро вітають Сергія Назаровича з ювілеєм і бажають завжди успішно підкорювати усі життєві висоти, як блискуче йому це вдавалося у спорті.

Міцного здоров’я, натхнення, оптимізму і довгих років життя на благо розвитку України та олімпійського руху!

 

Прочитано 699 раз Последнее изменение Вторник, 03 Декабрь 2013 18:30

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить