Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Понедельник, 02 Декабрь 2013 21:20

Олег Омельчук – найкращий спортсмен листопада

Автор 
Оцените материал
(8 голосов)

Національний олімпійський комітет визнав бронзового призера Фіналу Кубка світу з кульової стрільби Олега Омельчука найкращим спортсменом України в листопаді. Особистого наставника стрілка Сергія Бондаря названо найкращим тренером листопада.

Останній місяць осені запам’ятався шанувальникам спорту виступом наших спортсменів на фінальних змаганнях Кубку світу з кульової стрільби, який відбувся в німецькому Мюнхені. Саме тому увага Експертної комісії НОК була прикута до представників цього виду спорту. Завдання стояло вкрай непросте – вибрати найкращого серед двох призерів турніру, які показали практично однакові результати. А саме - бронзового призера у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 50м Сергія Куліша або Олега Омельчука, який також посів третю сходинку, але у стрільбі з пневматичного пістолету з дистанції 10м.

Експертна комісія відзначила успіхи обох спортсменів і віддала перевагу саме Олегу Омельчуку, який окрім здобуття «бронзи», був зовсім близький до призового місця у другій вправі Фіналу Кубка світу - стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 50м (став п’ятим).

Відзначимо, що Олег Омельчук двічі входив в п’ятірку лідерів на Олімпійських іграх: у Пекіні-2008 він був четвертим, а на Олімпіаді в Лондоні – п’ятим.

 

НОК України

Прочитано 557 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить