Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

У Бразилії завершилися XXIV літні Дефлімпійські Ігри серед спортсменів із порушеннями слуху. В змаганнях взяли участь 2378 спортсменів (1623 чоловіків та 755 жінок) із 73 країн світу, які змагалися в 21 виді спорту. Ці старти стали абсолютним успіхом дефлімпійців України, які стали переможцями в медальному заліку. Дуже приємно, що суттєвий внесок в цей тріумф зробили вихованці Кіровоградського РЦ «Інваспорт», які здобули 22 нагороди.
Не втомлюються радувати нас своїми досягненнями представники Кіровоградського регіонального центру «Інваспорт» на Дефлімпійських іграх в Бразилії. У черговий день свою другу нагороду на головних стартах планети серед атлетів із вадами слуху здобув кропивничанин Сергій Фомін.
У Бразилії наближаються до завершення XXIVлітні дефлімпійські ігри серед атлетів із вадами слуху. Нагадаємо, що тут виступають п’ять кропивничан. До цього нагороди здобули плавці Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко, Владислав Гриценко та стрілець Олександр Костик. І ось учора до медалістів доєднався п’ятий представник Кіровоградського РЦ «Інваспорт» - Сергій Фомін.
На Дефлімпійських іграх у Бразилії збірна команда України успішно продовжила лідерські перегонизанагородами. Приємно, що знову свій внесок у загальну скарбничку внесли кропивничанки  Ірина Терещенко та Дар’я Тарасенко.  Вихованки Олени Кузніцової в заключний день змагань із плавання здобули ще три нагороди.
На Дефлімпійських іграх у Бразилії, де змагаються найкращі атлети світу із вадами слуху, кропивничани здобули свою другу нагороду найвищого ґатунку й першу золоту медаль в особистому заліку.
В началоНазад12345678910ВперёдВ конец
Страница 1 из 192