Середа, 12 березня 2014 19:25

"Єлисавет-Баскет" знову грає та перемагає

(7 votes)

Отже, після тривалої паузи жіночий чемпіонат України у вищій лізі відновився. І у своїй першій грі в Одесі з "Інтерхімом-СДЮСШОР-2" кіровоградський "Єлисавет-Баскет" підтвердив статус фаворита, обігравши господарів майданчика з рахунком - 64:83(22:18, 22:26, 9:23, 11:16) ).

Підопічні Вікторії Большакової нелегко входили в гру і поступилися суперницям у першій чверті з різницею у 4 очки-22:18. Але вже в другій десятихвилинці наші дівчата поступово перехопили ініціативу і на велику перерву відновили рівновагу - 44:44. Вирішальною у цій зустрічі стала третя чверть, яку гості провели гранично зібрано в обороні та результативно в атаці. Одеситки виявилися не готовими до запропонованого темпу суперниць, почали часто помилятися та промахуватися із вигідних положень. Це призвело до того, що кіровоградки більш ніж впевнено виграли 3-й період -23:9. Довести справу до перемоги у 4-й чверті вже було справою техніки та майстерності. Але при цьому наша команда не зменшила обертів і здобула впевнену перемогу - 83:64.

Найкращою у складі "Єлисавет-Баскет" була Аліна Ягупова, в активі якої 26 очок, 8 підбирань та 3 результативні передачі. З наших легіонерів чудово проявила себе Тані Робінсон (16 очок, 2 підбирання), а Бека Брушевскі (10 очок, 4 підбирання, 1 передача) та Рене Тейлор (7 очок, 7 підбирань, 6 передач) підтримали відмінний настрій своєї співвітчизниці та всієї команди . Дружно по 9 пунктів записали на свій рахунок Ольга Дубровіна та Оксана Кисильова. Щоправда, наш капітан відзначилася ще 5 передачами та 2 підбираннями, а Оксана 6 разів виграла боротьбу під щитами та двічі асистувала партнерам. Потрібно зазначити, що саме ці виконавиці, у відстустії Катерини Римаренко, винесли на собі основне переможне навантаження. А з резервісток виділимо Олександру Чек з її 6 очками та 3 підбираннями, а ось Ольга Колядюк відзначилася 1 підбиранням. Загалом, привітаємо наших гравців та тренерів з успішним поновленням чемпіонату та побажаємо їм такої ж переможної гри у завтрашньому матчі з тим же "Інтерхімом". З нетерпінням чекаємо на домашні ігри "Єлисавет-Баскет" і сподіваємося, що чутки про те, що київське "Динамо" знялося з чемпіонату не підтвердяться. Адже ми хочемо перемогти грізних суперниць у справжній конкурентній боротьбі.