П'ятниця, 10 вересня 2021 12:33

У Кропивницькому пройшла фінальна частина чемпіонату України серед кадетів U-15

команда-победитель «Кировоградская область-2 команда-победитель «Кировоградская область-2 (с) KG Baseball & Softball in Kropyvnytskyi City

З 31 серпня по 4 вересня на полі бейсбольного комплексу СДЮШОР-2 – Діамант у Кропивницькому відбувалися ігри фінальної частини чемпіонату України з бейсболу серед спортсменів віком до 15 років.

Боротися за нагороди кадетської першості приїхали юні бейсболісти з Миколаєва, команда Десант, Одеські моряки з Одеси, а також збірна команда Києва. Місцеві кадети було заявлено двома командами. За команду "Кіровоградська область-1" грали спортсмени Кропивницького, за команду "Кіровоградська область-2" кадети селища Нового.

Без поразок провели турнір бейсболісти команди «Кіровоградська область-2» (тренери: Сергій Лімаренко, Дмитро Лімаренко), вони здобули золоті медалі. Срібними медалістами стали бейсболісти збірної Києва, а бронзовими гравці команди «Кіровоградська область-1». Команда «Десант» із Миколаєва посіла четверте місце, «Одеські моряки» п'яте.