Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

Суббота, 07 Август 2021 05:39

Людмила Лузан та Анастасія Четверікова – здобувають срібло Олімпіади

(3 голосов)

Наші дівчата в фіналі заїзду на каное-двійці на дистанції 500 метрів посіли друге міце, поступившись лише дуету з Китая.

Людмила Лузан і Анастасія Четверікова впевнено виграли попередній та півфінальний заїзди. Тож, у головному фіналі українки були серед претенденток на нагороди.

Olympic Sunrise. Две награды, финал, миг до медали, перспективы и крик души легкоатлеток и итоги дня

І з перших метрів дистанції наші дівчата впевнено взяли темп і трималися в групі лідеров. Поступово китаянки виривалися вперед, але єдині, хто тримався за лідерами, були українки. Та, все ж, наздогнати китайську двійку Насті та Людмилі трохи не вистачило сил. Але й другого місця українки нікому не віддали, фінішувавши з солідним запасом від канадійок, які посіли третє місце. Отже, Людмила Лузан та Анастасія Четверікова - срібні призерки Токіо 2020. Для Люди це друга нагорода, адже вона була третьою на каное-одиночці. Ну а для збірної України це вже четверта срібна медаль. До цього срібло здобули плавець Михайло Романчук, борець Парвіз Насібов і каратистка Анжеліка Терлюга.