Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

Неділя, 17 листопада 2013 17:08

Без несподіванок

(6 votes)

У черговому турі чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд першої ліги (група А – «Центр»), баскетболісти «Кіровограда-2» у рідних стінах факультету фізичного виховання КДПУ впевнено перемогли криворізький «Кривбас-ДЮСШ-5» – 92:53.

У цьому поєдинку на тренерський місток після хвороби повернувся головний тренер «Кіровограда-2» Андрій В'ячеславович Білозерський. Тож його підопічні з подвійною мотивацією виходили на паркет та горіли бажанням порадувати свого наставника, а також місцевих уболівальників яскравою грою та здобути впевнену перемогу. Втім, і суперник кирвоградців був не найсильнішим, у складі якого грають юні баскетболісти 1995-1998 років народження. У кіровоградців крім молодих баскетболістів все ж є кілька досвідчених гравців, які мають досвід виступів у першій і вищій лігах чемпіонатів України.

З перших секунд стартової чверті одразу стало зрозуміло, хто у хаті господар. Трішка у виконанні Максима Воробйова, а також два набрані очки Владлена Бережного, Андрія Чайки, Валентина Буткевича зробили становище гостей просто катастрофічним. Свої перші очки криворіжці заробили лише у середині першої чверті, коли Дмитро Василенко зумів реалізувати один штрафний кидок. Після цього гості трохи оговталися і почали потихеньку наздоганяти суперника. Часом здавалося, що криворіжцям взагалі вдасться нівелювати стартовий дев'ятиочковий відрив підопічних Андрія Білозерського, атакуючі дії яких під кінець чверті трохи притихли. Проте стартова, як і всі наступні чверті, була за господарями – 19:15.

У другому ігровому періоді кіровоградські баскетболісти практично зняли питання переможця гри. У той час як у криворізьких гравців проглядався шлюб у завершенні атак, кіровоградці впевнено грали як під своїми, так і під чужими щитами, що принесло свої плоди – перемога у другій чверті – 26:10 – і на перерву команди за загального рахунку – 45: 25.

У третій чверті кіровоградці продовжили впевнено йти назустріч перемозі. Як не намагалися у гостей Євген Сергійчик та Дмитро Василенко, точні влучення Бережного, Буткевича, Воробйова все більше віддаляли за очками підопічних Андрія Білозерського від баскетболістів «Кривбасу-ДЮСШ №5» – 68:39. У заключній десятихвилинці кіровоградці не зупинилися на досягнутому та загальними зусиллями, коли забивали Глінчак, Мохонько, Щербик, Бузько, Петров, Мутель та Сосою - зробили свою перемогу просто розгромною – 92:53.

У складі «Кіровограду-2» у цій грі сяяли Владлен Бережний – 25 очок, Дмитро Щербик – 17 очок, Максим Воробйов – 11 очок, Валентин Буткевич – 10 очок. У цьому поєдинку кіровоградці виглядали на порядок сильнішими за баскетболістів криворізького клубу і по праву перемогли, покращивши свої позиції в турнірній таблиці чемпіонату.