Неділя, 13 вересня 2020 12:17

Зірка з великим рахунком поступилася вдома Полтаві

Зірка з великим рахунком поступилася вдома Полтаві fczirka.com.ua

Кропивницька «Зірка» зіграла свій другий матч у новому чемпіонаті України серед аматорів. На власному полі юні кропивничани розгромно поступилися СК «Полтава» – 0:7.

Ще після минулого матчу з ФК «Вовчанськ» наставник «Зірки» Самір Гасанов відзначав, що його хлопцям, старшому з яких ледь виповнилося 18-ти, важко протягом усього поєдинку протистояти досвідченим і фізично міцним конкурентам. Тож б'ються випускники Академії ФК «Зірка» доки вистачає сил та швидкості. Так вийшло й у протистоянні з полтавцями, більшість яких мають досвід на високому професійному рівні. І за першим таймом не можна було сказати, що справа дійде до розгрому господарів. Господарі дуже впевнено та надійно захищалися, а коли соперники все ж таки загрожували нашим воротам, то виручав 15-ти річний голкіпер Лев Нікітчук. Тричі страж воріт «зіркових» справді рятував свою команду після небезпечних ударів із різних дистанцій. При цьому підопічні Саміра Гасанова кілька разів вибігали у швидкі контрвипади і змушували працювати захисників та вратаря СК «Полтава».
Та все ж таки на 39-й хвилині гості реалізували свою ігрову та територіальну перевагу. Після подачі кутового наші захисники не встигли завадити пробити із між штрафного майданчика Вадиму Підлепичу. М'яч від стійки таки потрапивши до сітки воріт Лєва Нікітчука – 0:1. До перерви рахунок не змінився, хоча ще двічі гості вибачили суперникам.
А ось в іншому таймі полтавці додали у швидкості і наші футболісти вже не брали за суперниками. Як наслідок, у захисті стали виникати вільні зони, чим управно користувалися підопічні Володимира Сисенка. Коли ж у наші ворота швидко влетів другий м'яч після провалу в центрі захисту, то впевненість, яка була у першому таймі, у господарів зникла. Ну й досвідчені полтавці вже повністю домінували й згодом, після метушні у штрафному майданчику, забили втретє. Та й фарт був на боці наших суперників, коли м'яч після звичайного прострілу опинився у дальньому куті воріт «Зірки» – 0:4. Ще двічі гості забили з пенальті, а одного разу захисник «зіркових», намагаючись врятувати ситуацію, вразивши власні ворота.

"Зірка" (Кропивницький) - СК "Полтава" (Полтава) - 0:7 (0:1).
12 вересня 2020 року (субота). Початок о 15:00. Вовчанськ. Стадіон "Зірка". Оцінка поля: 5. Температура: +28 С. Освітлення: природне. 0 глядачів. Чемпіонат України серед аматорських команд, груповий етап, група 3, 1 коло, 2 тур.
Арбітр: Попов Павло (Дніпро).
Помічники арбітра: Чабан Олексій (Запоріжжя), Холковський Богдан (Запоріжжя).
Четвертий арбітр: Розіграй Владислав (Кропивницький).
Наглядач арбітражу: Чижевський Павло (Київ).
Компенсована година: 1 – 2.
«Зірка»: 96. Нікітчук Лев, 68. Тілоха Роман, 57. Самсоненко Олександр (57. Бобошко Богдан, 87), 80. Кіяниця Владислав, 65. Жако Данило, 49. Манастирний Олег, 70. Білан Данило, 79. Олексій, 75. Тонконоженко Сергій (47. Денисов Тимур, 86), 91. Кравченко Артем (52. Пісний Андрій, 62), 26. Соловей Кірілл (58. Шаповал Богдан, 70). Запасні гравці: 74. Коюда Костянтин, 56. Грабенко Дмитро. Головний тренер Гасанов Самір.
СК «Полтава»: 13. Тельнов Максим (35. Старовойтов Віталій, 74), 17. Томенко Олександр, 18. Червонцев Олег (16. Попов Олександр, 83), 22. Підлепіч Вадим, 2. , 76), 6. Пономаренко Олександр, 7. Абазов Беслан, 8. Карась Євген, 9. Собко Віталій (23. Зоря Роман, 70), 11. Кирпіченко Роман (10. Горбунов Дмитро, 58), 24. Куїмов Дмитро. Головний тренер: Сісенко Володимир.
Голі: 0:1, Підлепіч Вадим (39); 0:2, Карась Євген (48); 0:3, Савенков Андрій (55); 0:4, Томенко Олександр (60); 0:5, Куїмов Дмитро (69, пін); 0:6, Кіяниця Владислав (76, авт), 0:7, Карась Євген (90, пін).
Попередження: Савенков Андрій (19, неспортивна поведінка), Білан Данило (45+1, неспортивна поведінка), Самсоненко Олександр (52, неспортивна поведінка).