Неділя, 23 лютого 2014 13:06

Російські лижники зайняли весь п'єдестал у гонці на 50 кілометрів

(11 votes)
Максим Вылегжанин, Александр Легков, Мартин Йонсруд Сундбю и Илья Черноусов (слева направо) Максим Вылегжанин, Александр Легков, Мартин Йонсруд Сундбю и Илья Черноусов (слева направо) Фото: Kirill Kudryavtsev / AFP

Російські лижники зайняли перші три місця у гонці на 50 кілометрів вільним стилем із загального старту на Іграх у Сочі. Золотим призером став Олександр Легков, якому на подолання дистанції знадобилася одна година, 46 хвилин та 55,2 секунди.

Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади.

Другим став Максим Вилегжанін, який відстав від переможця на 0,7 секунди. Бронза дісталася Іллі Чорноусову, який відстав від Легкова на 0,8 секунди.
Російські лижники вперше в історії змогли зайняти весь п'єдестал на Олімпійських іграх.
Легков приніс російській команді 12 золоту нагороду домашньої Олімпіади. Це дозволило росіянам виграти медальний залік Ігор-2014.
Олександр Легков виграв другу відзнаку на Олімпіаді. Раніше він став срібним призером в естафеті.