Print this page
П'ятниця, 14 серпня 2020 10:52

Визначився другий учасник півфіналу ЛЧ

Визначився другий учасник півфіналу ЛЧ © twitter.com/Atleti

Німецький "РБ Лейпциг" став другим півфіналістом Ліги чемпіонів, обігравши в 1/4 фіналу турніру мадридський "Атлетіко" з рахунком 2:1. Перший тайм матчу в Лісабоні пройшов із невеликою перевагою німецької команди, при мінімумі небезпечних моментів біля воріт суперників та забитих м'ячів не приніс.

Основні події матчу розгорнулися після перерви. На 49-й хвилині затяжна атака «Лейпцига» завершилася прострілом Забітцера, після чого Ольмо головою відправив м'яч у дальній від Хмари кут. Проте, іспанцям вдалося скористатися чи не єдиною помилкою суперника в обороні, після чого Клостерману довелося збивати Феліша, який виходив на ворота. Сам постраждалий чітко реалізував пенальті та зрівняв рахунок. Здавалося, що справа йде до додаткового часу, проте на 88-й хвилині в іспанців провалилася опорна зона, Анхеліньо з лівого флангу віддав передачу до лінії штрафного майданчика, звідки Адамс безперешкодно розстелив ворота «Атлетіко», вивівши свою команду до півфіналу турніру, де їй 18 -го серпня має зіграти з «ПСЖ».