Четверг, 06 Август 2020 10:48

Зірка закінчила сезон поразкою

(2 голосов)
Зірка закінчила сезон поразкою (c)ФК Зірка

В останньому матчі групового етапу аматорського чемпіонату України кропивницька "Зірка" на своєму полі поступилася запорізькому "Мотору" - 1:3.

На цей матч футболісти "Мотора" виходили з шаленим настроєм. Адже перемога гарантувала підопічним досвідченого наставника Анатолія Чанцева місце в плей-оф. Але молоді кропивничани, як показали попередні матчі, здатні гідно протистояти фаворитам. І цей поєдинок не став виключенням.
З перших хвилин гості рішуче пішли вперед. І в двох епізодах лише блискуча реакція голкіпера Віталія Онопка рятувала господарів від неприємностей. Та реалізувати свої шанси запоріжцям не вдалося. А хлопці Саміра Гасанова відбили штурм конкурентів, заспокоїлися й стали переходити до атакувальних дій. І чи не друга реальна нагода нашої команда принесла успіх. На 35-й хвилині Андрій Махиня отримав м'яч на підступах до штрафної, трохи просунувся вперед і пробив у ближній кут. Голкіпер гостей Ян Вічний трохи запізнився зі стрибком й не встиг завадити голу - 1:0. Але раділи кропивничани не довго. Вже за чотири хвилини захисники "Зірки" не встигли за швидким легіонером конкурентів Рахмуні. Мохаммед увірвався в штрафну з лівого флангу і зряче пробив у дальній кут - 1:1.
Миттєво кропивничани знову могли вийти вперед. Після помилки оборонців "Мотору" Андрій Махиня опинився наодинці перед воротами. Та цього разу форварду не пощастило й він влучив у стійку. А добивання з близької відстані захисники заблокували. А відповідь підопічних Анатолія Чанцева також була дуже небезпечною. У штрафному майданчику господарів виникла метушня, але декілька ударів прийшлися в ноги "зіркових" оборонців. Наприкінці першого тайму суперники обмінялися дуже небезпечними штрафними. Та ні Павлу Замуренку, ні Леоніду Шитову влучити в ціль не вдалося. І нічийний рахунок 1:1 запоріжцям ніяк не влаштовував.

Читайте найцікавіші новини у нашому Telegram каналі
А майже відразу по перерві гості забили такий бажаний другий гол. Тут не обійшлося без фарту, коли м'яч двічі після ударів знову опинявся в гравців "Мотора" й з третього разу Олександр Крук таки пробив захисників і Віталія Онопка - 1:2.
Після цього гості перейшли на гру другим номером. Кропивничани йшли вперед великими силами, але суперники грамотно та надійно захищалися. Ну й в контратаки "мотористи" швидко вибігали. Під час одного з таких випадів чи не найкращий в складі гостей Олександр Крук вчергове на правому фланзі переграв своїх опікунів й був збитий у штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізував Олексій Бандурін. За той час, що залишився до фінального свистка, хлопці Саміра Гасанова намагалися забити й мали для цього декілька гарних шансів. Але більше відзначитися господарям поля в цьому сезоні не судилося. Тож, гості досягнули бажаного, виграли цей поєдинок й вийшли до плей-оф. А нашим футболістам і тренерам, незважаючи на невдалий фініш, потрібно подякувати за цей дуже непростий сезон, в якому молодь набралися досвіду й продемонструвала гарний потенціал.

"Зірка" (Кропивницький) – "Мотор" (Запоріжжя) – 1:3 (1:1).
5 серпня 2020 року (середа). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 5. Температура: +32 С. Освітлення: природне. 0 глядачів. Чемпіонат України серед аматорських команд, груповий етап, група 3, 2 коло, 18 тур.
Арбітр: Гулін Олексій (Дніпро).
Асистенти арбітра: Невінчаний Родіон (Дніпро), Аллахвердієв Еллур (Дніпро).
Четвертий арбітр: Кравченко Олексій (Кропивницький).
Спостерігач арбітражу: Кириченко Ярослав (Кропивницький).
Компенсований час: 2 – 6.
"Зірка": 96. Онопко Віталій, 36. Мороз Євгеній, 57. Кривошей Єгор, 75. Сидоренко Данило, 39. Мачелюк Артем, 52. Махиня Андрій (80. Кутулупенко Сергій, 64) 26. Хорольський Дмитро к/к (91. Білан Даниїл, 84) 72. Лопушенко Ігор (54. Кіяниця Владислав, 84), 69. Савіцький Андрій (49. Манастирний Олег, 81), 70. Замуренко Павло, 56. Павлюк Кирило. Запасний гравець: 79. Жданович Олексій. Головний тренер: Гасанов Самір.
"Мотор": 71. Вічний Ян, 25. Бандурін Олексій, 30. Порубльов Ігор, 13. Пєсков Євген-к/к, 77. Місюра Євген, 26. Рахмуні Мохаммед (87. Ломака Сергій, 57), 2. Павелько Олексій, 22. Шитов Леонід, 21. Крук Олександр, 14. Кальнічев Даниїл (6. Кардаш Віталій, 81), 24. Мелі Генрі (16. Плахтир Дмитро, 85). Запасні: 1. Олійник Іван, 99. Мацюта Дмитро. Головний тренер: Чанцев Анатолій.
Голи: 1:0, Махиня Андрій (35); 1:1, Рахмуні Мохаммед (39); 1:2, Крук Олександр (47); 1:3, Бандурін Олексій (77, пен).
Попередження: Бандурін Олексій (41, неспортивна поведінка), Павлюк Кирило (45, неспортивна поведінка), Сидоренко Данило (90, неспортивна поведінка).