Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Четверг, 19 Сентябрь 2019 17:29

Відкриті уроки футболу пройшли у Бобринці

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

Проведення Фестивалю чемпіонів  «Відкритий урок футболу» на Кіровоградщині вже стало традицією. В минулі роки такі масштабні заходи відбувалися в Олександрії, Малій Висці та інших райцентрах та містах області. І ось сьогодні свято, започатковане Українською Асоціацією футболу та Асоціацією аматорського футболу України, завітало до головної спортивної арени  Бобринця.

Безпосередньо на Кіровоградщині організатором дійства виступає Кіровоградська обласна федерація футболу за підтримки своїх районних осередків та фахівців фізичної культури та спорту. Особливістю таких уроків є те, що в них беруть участь школярі, які не займаються футболом у дитячо-юнацьких спортивних школах, й тим самим мають можливість познайомитися з чудовою грою й долучитися до чисельної армії футбольних шанувальників. У сьогоднішньому першому дні Фестивалю взяло участь близько 200 учнів 5-7 класів бобринецьких загальноосвітніх шкіл. Запропоновані організаторами вправи із радістю та захопленням виконували, як юнаки так і дівчата. Окрім того, що учасники дійства на 12 різних локаціях, під керівництвом тренерів та волонтерів- вихованців місцевої ДЮСШ, жонглювали футбольним м’ячем, знайомилися з азами футбольної техніки та аспектами футбольних правил, били по воротах та вводили м’яч із ауту, проводили між собою міні-матчі, брали участь в естафетах, вони ще й дізнавалися від працівників поліції про правила поведінки в громадських місцях. Все це відбувалося дуже динамічно й групи змінювали одна іншу на локаціях через п’ять хвилин. Ну а ще були показові виступи представників гирьового спорту та юних бобринецьких футболістів – чемпіонів області в своїй віковій групі. По завершенні уроку всі його учасники були нагороджені спеціальними дипломами, а кожна група також отримала комплекти футбольних м’ячів для подальших занять. Ну й весь спортивний інвентар, манішки, футболки надані для проведення заходу також залишився в Бобринці. Всього, завдяки Фестивалю чемпіонів, спортивна громада отримала інвестицій на 56 тисяч гривень.

Дивітся: Святковий калейдоскоп Sport UI
Та одним днем свято не обмежиться. Завтра та післязавтра  відбудуться заняття з аеробіки, турнір у форматі чотири на чотири, переможці якого в кожній віковій групі отримають «солодкий» кубок та ігри для розвитку спеціальних футбольних навичок.

 

Прочитано 594 раз
Другие материалы в этой категории: « За вимогами часу

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить