Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Пятница, 27 Июль 2018 02:40

Андрій Горбань : «Набираємося досвіду разом із гравцями»

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Наставник кропивницької «Зірки» Андрій Горбань звернувся до вболівальників та ще раз поділився враженнями від старту сезону.

 

Я хотів би іще раз подякувати нашим уболівальникам за розуміння ситуації, яка наразі склалася, та підтримку в першому матчі з «Волинню». Ну й нам вдвічі приємно, що кропивницькі шанувальники футболу, в більшості своїй, позитивно оцінили нашу гру. Та є й недоброзичливці, які одразу почали нас «ховати». Скажу так, ми з колегами та хлопцями зробимо все можливе та й навіть неможливе, щоб їх негативні прогнози не справдилися. Я повторюю, що в нашій команді не буде футболістів, які не будуть викладатися й працювати не на повну потужність. Але не можна ж відразу вимагати від нас неможливого. Не може команда, яка повністю змінилася, виходити та грати першим номером проти одного з головних претендентів на підвищення в класі. Поки ми намагаємося брати пристрастю, бажанням, самовіддачею та організацією гри. Ну дивіться в міжсезоння «Зірку» залишили 22 футболісти. Й ми почали будувати новий колектив. Із тих, хто спробував сили в Прем’єр-Лізі, залишилося чотири футболісти. Інших хлопців ми залучили з юнацького, молодіжного складу минулого сезону та, навіть, із «Зірки» U-17. Ну й запросили шість гравців, які підійшли під наше бачення й які зможуть реально допомогти вже сьогодні. Скажу так, якби не було зараз досвідченого Івана Рудницького, то ми могли б претендувати на звання самої молодої команди у світі. Та й так середній вік сьогоднішньої «Зірки» – 21 рік й колеги стверджують, що молодшої команди в Європі в професіональному футболі просто немає.

Але ми свідомо обрали такий шлях, зробивши ставку, в більшості своїй, на місцевих вихованців. Ми намагаємося повернути почуття патріотизму, якого, чого гріха таїти, нам в останні роки не вистачало. А зараз для того ж таки Рудницького, який провів тут п’ять вдалих сезонів, ця команда майже рідна. Ну й з подвійною самовідданістю будуть грати перед земляками кропивничани Кирило Павлюк, Михайло Боздаган’ян, Дмитро Касімов, Ігор Лопушенко, знам’янчани Ярослав Поплавка та Андрій Савіцький, представники футболу Новоархангельщини Дмитро Льопка та Максим Коноваленко. Та й інші хлопці, за винятком новачків, майже всі вихованці ФК «Зірка», які пройшли через різні клубні команди. Назвіть мені іншу команду де б в основній обоймі були б 12 вихованців клубу? Смію вас запевнити, що ці хлопці будуть грати за своє місто, область, клуб, який став для них рідним.

Колись і я прийшов сюди 18-ти річним хлопцем й пройшов із «Зіркою» великий шлях. І я спочатку також помилявся, як і мої сьогоднішні підопічні, але й через помилки приходить досвід. А цього досвіду нам усім дуже не вистачає й ми разом будемо рухатися вперед. Ми через матчі будемо робити висновки й необхідні зміни. Тож селекція не припиняється й найближчим часом у нас з’являться нові виконавці. І, все ж, команда-переможців за такий короткий термін не будується. Звісно потрібен час. Та розуміємо, що вболівальники вимагатимуть позитивний результат і гарну гру. І повірте, ми також до цього прагнемо. Але до своєї мети будемо рухатися поступово, боротися за турнірні очки в кожній зустрічі, розуміючи, що наздоганяти конкурентів потім буде важко. Іще раз підкреслюю, що ми розуміємо всю складність наших завдань, але з такою підтримкою вболівальників, яка була на стартовій грі сезону, вирішувати їх буде значно легше.

 

Джерело: ФК "Зірка"

Прочитано 974 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить