Вівторок, 18 лютого 2014 11:09

«Десна» знову сильніша за «УкрАгроКому»

(4 votes)
«Десна» знову сильніша за «УкрАгроКому» фото pfc.ukragrocom.com

Готуючись до другої половини чемпіонату, підопічні Юрія Гури провели вже другий поєдинок проти чернігівської команди, в якому знову зазнали поразки.

Дивлячись на кількість зіграних товариських матчів, а також здобутих у них перемог, можна дійти невтішного висновку, що зараз футболісти «Десни» перебувають у хорошій формі і у весняній частині сезону напевно будуть важким суперником для будь-якого колективу першої ліги.

У цьому поєдинку «аграрії» зусиллями Юрія Соломки першими відкрили рахунок, однак у середині другого тайму чернігівці відігралися, а на 80-й хвилині зустрічі змогли забити гол. «Десна» знову виявилася сильнішою – 2:1. Нагадаємо, раніше чернігівці переграли «аграріїв» – 4:2, а також здобули переможний результат у матчі з кіровоградською «Зіркою» – 2:1. Сьогодні украгрокомівці залишають Крим. Команда отримала кілька днів вихідних, після чого 22 лютого збереться на своїй базі та продовжить підготовку до офіційних ігор чемпіонату.