Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спарта Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Среда, 03 Январь 2018 22:04

Ще одна нагорода від НОК України

Автор 
Оцените материал
(4 голосов)

Відеоролік, виготовлений на замовлення Кіровоградського обласного відділення НОК України та присвячений проведенню свята Олімпіського дня, став переможцем творчого конкурсу Національного олімпійського комітету нашої країни.

У рамках Всеукраїнського щорічного семінару Національного олімпійського комітету України із представниками регіональних осередків відбулося нагородження лауреатів творчих конкурсів НОК. 
Кіровоградське обласне відділення НОК стало переможцем конкурсу на кращий звітний відеоролик про проведення Всеукраїнського олімпійського дня в 2017 році.
15 червня 2017 року в місті Кропивницькому відбувся масштабний спортивно-видовищний захід «Олімпійський день», організований обласним відділенням НОК. Кіровоградськими олімпійцями за сприяння обласної телерадіокомпанії та управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації був виготовлений відеоролик про проведений захід, який поважне журі визнало найкращим в Україні. С роликом можно будет познакомиться завтра на нашем сайте в разделе видеопо ссылке:  https://sportreporter.com.ua/index.php/video/item/6092-olympic-day-2017-kropivnitskij

 

 

Джерело: noc.kr.ua

Прочитано 2348 раз Последнее изменение Пятница, 05 Январь 2018 20:37

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить