Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
×

Предупреждение

JFolder::create: Не удалось создать каталогPath: /home/sportrep/sportreporter.com.ua/www/cache/widgetkit

Пятница, 29 Декабрь 2017 22:52

За вимогами часу

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

У конференц-залі СДЮШОР «Надія» пройшла позачергова конференція Кіровоградської обласної федерації футболу. Але це зібрання було одночасно й установчим, адже потрібно було виконати вимоги нового законодавства й перетворити громадську організацію, якою до цього часу була КОФФ, у громадську спілку та обрати нові керівні органи новоствореної спілки.

Отже, як зазначив на початку зібрання голова КОФФ Віктор Безсмертний, дуже приємно, що в нашій області зберігається футбольна єдність та проводиться цілеспрямована роботи на благо улюбленої справи. Це можливе завдяки команді однодумців, керівники районних підрозділів якої й забралися для того, щоб підтвердити свої позиції стосовно розвитку футболу на Кіровоградщині. Ну а нові вимоги такі, що засновниками громадської організації можуть бути тільки фізичні особи, громадську  ж спілку утворюють юридичні особи приватного права, а членами (учасниками) можуть бути юридичні особи приватного права та фізичні особи. Й оскільки Федерація футболу України уже провела відповідні перетворення, то, зрозуміло, що обласні осередки національної федерації не можуть стояти осторонь цього процесу. Можливо, це формальність, але її потрібно дотриматися. Ну а в делегатів Конференції особливих питань до переформатування КОФФ в громадську спілку не виникло. Тож, таке рішення, як і інші необхідні умови, були прийняті одноголосно.

Одностайно була підтримана пропозиція переобрати головою обласної федерації футболу Віктора Безсмертного. Віктор Анатолійович запропонував підтримати кандидатури Андрія Скрипки – на посаду першого заступника голови КОФФ, а заступниками стали відомі та шановані  у Кропивницькому підприємець Віктор Тюпа й депутат обласної Ради, легендарний голкіпер кіровоградської «Зірки» Валерій Музичук.

До складу Виконкому КОФФ, разом із вищезазначеними керівниками, були обрані голова федерації футболу Кропивницького Ярослав Пилипенко, голова Новоукраїнської міської федерації Олександр Корінний, голова Олександрійської міської федерації Ігор Костиря, голова федерації футболу Кіровоградського району Олег Логін, заступник голови Долинської районної федерації Григорій Москалець, голова Світловодської міської федерації Сергій Лисицький та директор ОК СДЮШОР-2  Віталій Винокуров.

Також був затверджений склад ревізійної комісії, апеляційного комітету  та, незалежного від КОФФ, Контрольно-дисциплінарного комітету, до якого увійшли виконавчий директор ФК «Зірка» Андрій Перевозник, ветеран кіровоградського футболу Олександр Смиченко, заслужений тренер України Юрій Махно, колишній арбітр ФІФА Наталія Алексахіна та діючий офіцер безпеки ФФУ Віктор Болгарін. До речі, колишній голова КДК КОФФ Олексій Кацман нещодавно пішов з життя й присутні вшанували пам’ять нашого видатного футболіста та тренера хвилиною мовчання. А нового керманича КДК буде обрано пізніше на першому засіданні нового складу. Зазначимо, що, за пропозицією Віктора Безсмертного, члени Виконкому КОФФ підтримали кандидатури заслуженого журналіста України Юрія Ілючека на посаду голови комітету по зв’язках зі ЗМІ та президента ФК «Багіра» Олексія Стрельцова, який очолив Комітет жіночого футболу.

А після того, як закінчилась офіційна частина конференції, свідоцтва про реєстрацію отримали керівники районних федерацій, які отримали відповідний статус. А ще були нагороджені нещодавні ювіляри Анатолій Головатенко, Сергій Лисицький, Юрій Махноі Анатолій Голік. Повні комплекти футбольної форми отримали представники команд: наших воїнів-спецпризначенців 3-го полку,  чемпіонів області – ФК «Вільшанка» та «Колос-Водник». А ще дипломом ФФУ було відзначено роботу Кропивницької міської федерації футболу. Тож, затвердивши важливі рішення та підтвердивши свою єдність, одна з найкращих обласних федерацій в Україні – КОФФ – з упевненістю у власних силах знову поринула в цілеспрямовану діяльність.

Георгій Сергєєв, «Спортревю New»

 
Прочитано 1342 раз Последнее изменение Пятница, 29 Декабрь 2017 23:01

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить