Субота, 15 лютого 2014 23:48

Кіровоградки зміцнюють лідерство

(10 votes)

У суботу обидві наші жіночі команди здобули дуже потрібні перемоги. "Єлисавет-Баскет" у рідних стінах розгромив одеський "Інтерхім-СДЮСШОР-2" -97:42, а "Єлисавет-Баскет-2" у непростій грі здолав у гостях "ХАІ" - 75:59.

Підопічні Вікторії Большакової практично зняли всі питання щодо результату протистояння ще першої чверті. «Інтерхім», який приїхав до Кіровограда без ряду провідних гравців, нічого не зміг протиставити злагодженим і дуже чіпким діям наших дівчат у захисті, а також результативним та осмисленим атакам. З перших секунд кинулося в очі, що біля кіровоградки, у складі яких вперше наші вболівальники побачили американку Бекі Брушевські (інший наш новачок, американка Рене Тейлор дебютує після того, як буде отримано її трансферний лист), вийшли на цей матч гранично зібраними і надзвичайно мотивованими. До такого настрою суперниць одеситки виявились просто не готовими. У підопічних Ірини Щипакіної м'яч під жорсткою опікою суперниць буквально валився з рук. Досить сказати, що у стартовій десятихвилинці гості допустили одразу 10 втрат, що, безумовно, вплинуло на перебіг подій. У господарок же багато що виходило і забивали наші дівчата м'ячі на будь-який смак: з-під щита, у швидкому відриві, із середньою дистанцією та далекими кидками. Причому обидва триочкові в кошик суперників відправила Тані Робінсон, яка набрала в першій десятихвилинці 8 очок. Стільки ж пунктів було і в активі Бекі Брушевські, яка відзначилася із середньої та ближньої дистанції. До цих 16 очків наших американок подруги по команді додали ще 13 пунктів, а суперницям вдалося набрати лише 8 очок. Таким чином першу чверть підопічні Вікторії Большакової виграли з рахунком -29:8.

Хоча надалі наш тренерський штаб дозволив собі ротацію складу та ігрові експерименти, на характер гри це абсолютно не вплинуло. Одеситки, як і раніше, окуляри набирали насилу, а господині майданчика все робили легко і невимушено. З кожною хвилиною рахунок на нашу користь все більше збільшувався і на велику перерву суперники пішли за 27-ї очкової переваги господарів майданчика -46:19. Побиття знекровленого та якогось приреченого «Інтерхіму» продовжилося і в другій половині, коли овації вболівальників, які знову до відмови заповнили залу факультету фізичного виховання КДПУ, зривали всі наші дівчата без винятку. Відчувалося, що впевнена та результативна гра кіровоградкам на радість і зменшувати обертів вони не збиралися.

А в короткій паузі, між третьою та четвертою чвертю, стався зворушливий момент, коли один із шанувальників «Єлисавет-Баскет» запропонував руку та серце своїй коханій. Ще вже під час гри на майданчику, звідки не візьмись, з'явилася пташка, яка покружляла над майданчиком і впала на майданчик. Рятувати бідну крилату намагалися навіть уболівальники, а арбітрам довелося вимушено зупинити матч, щоб пташку змогли впіймати та відпустити на волю.

Все це ще більше підняло кіровоградським любителям баскетболу настрій, який дівчата з Єлисавет-Баскет своєю грою лише покращували. На останніх секундах уболівальники кілька разів охнули, коли триочкові господарки не увінчалися успіхом і позначка у 100 очок кіровоградкам цього разу не підкорилася. Але й без цього підсумковий результат – 97:42 – виглядав переконливо і переконливо.

При цьому кожна з наших баскетболісток зробила все, що було необхідно для цього успіху. Найрезультативнішою стала Тані Робінсон, яка набрала 24 очки при 6 підбираннях і 4 результативних передачах. Аліна Ягупова, яка часто поступалася своїм місцем на майданчику іншим дівчатам, все ж таки відзначилася 20 пунктами. Ольга Дубровіна, як і належить розігрує, віддала 11 результативних передач. Бека Брушевські ледь не добилася другого поспіль дабл-дабла, зупинившись на 15 окулярах та 9 підбираннях. Надай тренери трохи більше ігрового часу, могла досягти більшого, ніж 16 очок та 7 підбирань, Катя Рімаренко. Оксана Кисильова поповнила свої статистичні показники 8 очками, 5 підбираннями та 5 передачами. Один триочковий вдався і Наталі Покровенко, яка заміщаючи Дубровіну, встигла віддати 3 передачі. Не пішла з майданчика без своєї «трихи» та середнього влучення Ксенія Кириченка, а Саша Чек двічі результативно атакувала з-під обручки. Загалом, це була класна перемога з розряду тих, що приносять задоволення глядачам. Після такої перемоги любителі баскетболу захочуть побачити гру «Єлисавет-Баскет» знову. Тим більше, що наші лави поповнить ще й Рене Тейлор.

Щодо перемоги «Єлисавет-Баскет-2», то на цій грі, як і на другій недільній зустрічі з ХАІ, ми докладніше зупинимося завтра, коли в цій дуелі будуть розставлені всі точки. Поки що обидві наші команди очолюють турнірні таблиці і, судячи з настрою дівчаток, поступатися завойованими позиціями не збираються нікому.

Read 4029 times Last modified on Неділя, 16 лютого 2014 00:13