Вівторок, 20 червня 2017 20:16

Збірна України виграє груповий етап чемпіонату світу

Чоловіча збірна України перемогла Естонію у заключному матчі групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3х3 – 22:11.

Українці розпочали зустріч далеким влучанням Кобця. За дві хвилини години ми вже були вперед на 4 очки. Суперники досить швидко зрівняли рахунок, але одразу Кобець із Тимофеєнком знову вивели нашу команду вперед.
На середину ігрової години поєдинку українці були попереду на 6 очок. Попри те що від попереднього виснажливого матчу проти Катару, години на відновлення після якого було зовсім мало, наші хлопці продовжували контролювати гру. За 4 хвилини до кінця вони мали комфортні 7 очків переваги. За 2:30 збірна України вже набрала 20 очків, а ще за 20 секунд Кобець традиційним дальнім влучанням зупинив матч.
Таким чином, збірна України посіла перше місце у групі C та зіграє у четвертьфіналі з іншою командою групи B. Швидше за все це буде або Франція, або Словенія.