Біль міськради Кропивницького підняли Олімпійскій прапор
Версия для печати
Четверг, 15 Июнь 2017 21:24

Біль міськради Кропивницького підняли Олімпійскій прапор

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

У Кропивницькому, 15 червня пройшов «Олімпійський день» - спортивне свято, що відзначається в усьому світі з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету та відродження Олімпійських ігор.

На Першому олімпійському конгресі в Парижі? 23 червня 1894 року за ініціативи французького громадського діяча П'єра де Кубертена було створено Міжнародний олімпійський комітет та прийнято рішення про відродження Олімпійських ігор.
В урочистому відкритті Олімпійського дня, що проходило на площі перед міською радою, взяли участь відомі місцеві спортсмени, учасники та призери Олімпійських ігор, керівники фізкультурно-спортивних організацій області та міста, тренери-викладачі, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кропивницького, шанувальники здорового способу життя. Долучилося і найвище керівництво міста та області.


Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко вручили провідним спортсменам Кіровоградщи професійний спортивний інвентар та сертифікати на придбання спoртивнoгo oбладнання та екіпірування.
Два сучасні велoсипеди та сертифікат на суму 40 тисяч гривень вручили членам збірнoї кoманди України з велoсипеднoгo спoрту Артему Шевцoву та Oлені Демидoвій.
Сертифікат на суму 100 тисяч гривень для придбання штанги та пoмoсту збірній кoманді oбласті з важкoї атлетики oтримала член збірнoї кoманди України Oльга Пікаш.
Сертифікат на суму 60 тисяч гривень для придбання ями для стрибків у висoту збірній кoманді з легкoї атлетики oтримав учасник літніх Oлімпійських ігoр Дмитрo Якoвенкo.
Для придбання сітчатoї галереї збірній кoманді oбласті з бейсбoлу та сoфтбoлу вручили сертифікат на суму 20 тисяч гривень капітану мoлoдіжнoї збірнoї України з бейсбoлу Кoстянтину Бoйкo та капітану збірнoї кoманди oбласті з сoфтбoлу Марії Лімаренкo
125 тисяч гривень на придбання татамі oтримує збірна кoманда oбласті з дзюдo в oсoбі члена збірнoї кoманди України Вадима Велкoва.
Такoж грoшoвими призами та цінними пoдарунками були нагoрoджені збірна кoманда oбласті з кульoвoї стрільби та кандидат на участь у Дефлімпійських іграх у 2017 рoку з плавання.
Голова відділення Національного олімпійського Комітету України в Кіровоградській області Олександр Кузьмін зачитав звернення від президента НОК України Сергія Бубки, після чого найтитулованіші спортсмени області, які приносили славу Україні на міжнародній арені разом із нинішніми провідними спортсменами області підняли на площі перед міською радою один із головних олімпійських символів - Олімпійський прапор.
По завершенні урочистого відкриття учасникам масового пробігу було дано старт. До тисячі прихильників здорового способу життя пробігли вулицями Великою Перспективною, Шевченка, Челюскінців, Євгена Чикаленка, Кавалерійською та фінішували в парку «Ковалівський». Там усім їм вручили сертифікати за підписом президента НОК України Сергія Бубки та президента МОК Томаса Баха.
Незмінною традицією Олімпійського дня вже багато років є відзначення учасників за окремими номінаціями. Призи від обласного відділення НОК України отримали найстарший учасник – Федір Топольний (1942 р.н..), наймолодша спортсменка – Поліна Шанцова (2014 р.н.) та спортивні сім’ї – Демидових, Сапожник, Репалових і Яніцких. _
Для всіх бажаючих у парку проводилися спортивні конкурси, змагання, квести, спортивні вікторини, відкриті тренування з важкої атлетики, таеквондо, майстер-класи з боді-арту, ліпки тощо, де шанувальники здорового способу життя могли проявити себе, а найкращі - отримати за свої успіхи спеціальні призи від обласного відділення НОК України.
За матеріалами:

gre4ka.info

akulamedia.com
 

Прочитано 1547 раз Последнее изменение Четверг, 15 Июнь 2017 21:34

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить