ХХ турнір пам’яті Віктора Дубіна

Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спарта Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Вторник, 16 Май 2017 17:53

ХХ турнір пам’яті Віктора Дубіна

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

12-14 травня, спортивний зал факультету фізичного виховання педагогічного університету приймав ювілейний, ХХ турнір з баскетболу серед чоловіків та жінок пам’яті тренера, доцента кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту педуніверситету, судді всесоюзної, національної категорій Віктора Олексійовича Дубіна.

Окрім місцевих чоловічої та жіночої команд «Ветеран-Баскет» і «Єлизавет-Баскет» у турнірі також взяли участь чоловічі та жіночі колективи з Харкова, Дружківки (Донецька область), Одеси, Полтави та Кривого Рогу.
Турнір, який зібрав рідних Віктора Олексійовича, його друзів-ветеранів, колег-викладачів, а також усіх любителів баскетболу приніс багато цікавих і непоступливих протистоянь. Зазначимо, за підсумками змагань обидві кропивницькі команди посіли перші місця. У жінок друге місце завоювали полтавські баскетболістки, а третє до свого активу записали гравці криворізького БК «Кривбас-Ветеран». У чоловіків друге місце посіли гравці з Дружківки, а третє – команда з Харкова.    
Традиційно підсумували турнір представники СК «Буревісник» ЦДПУ ім. В.Винниченка, відділення НОК України в Кіровоградській області, а також Федерації баскетболу Кіровоградської області, які відзначили усіх призерів і учасників змагань дипломами, медалями, кубками та іншими пам’ятними призами.

Прес-служба ФБКО

Прочитано 1699 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить