Четвер, 20 квітня 2017 11:40

«Нова поліція» перемогла у першому чвертьфінальному матчі аматорського Кубку України

У першому чвертьфунальному матчі Кубку України з футболу серед аматорських команд, що відбувся у Кропивницькому, відомчий футбольний клуб «Нова поліція» у напруженому протистоянні зі рахунком 2:1 обігравши суперника із Сумщини – ФК «Вікторія».

Підтримати команду у домашній грі нового сезону прийшов особисто начальник поліції Кіровоградської області Сергій Кондрашенко.
«По праву пишаємося кожним із наших гравців. Віримо у те, що у матчі-відповіді вони знову покажуть відмінний результат і повернуться додому з победою!», - зазначив він.
Вже на наступній неділі «Нова поліція» вирушить до Сумської області, аби продовжити боротьбу за вихід до півфіналу Кубку України з футболу серед аматорських команд.