Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

Вторник, 04 Апрель 2017 11:33

Мінібаскет виховує чемпіонів

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

У комунальному закладі "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 відділу фізичної культури та спорту міської ради" відбувся перший турнір з мінібаскетболу серед юнаків 2007-2008 років народження.

Упродовж двох днів у стінах КДЮСШ №4 юні баскетболісти чотирьох команд – відділень баскетболу змагалися відразу в декількох видах програми. Окрім власне ігор, на вихованців відділень чекали також різноманітні естафети та інші рухливі ігри.
- Проводячи ці змагання, ми не мали на меті визначити хто кращий чи гірший. Навпаки, цей турнір показав нам, що в нас є перспективні діти, які вміють і хочуть грати у баскетбол. Крім того, в нас є кваліфіковані тренери, які розвивають відділення баскетболу в місті та сприяють розвитку цієї гри в області, створюють конкурентоспроможні команди, які, впевнений, в подальшому гідно представлятимуть наш регіон на всеукраїнських змаганнях, – зазначив наприкінці турніру тренер КДЮСШ №4 Андрій Бабенко.
Усі юні учасники першого турніру з мінібаскетболу отримали наприкінці змагань пам’ятні відзнаки та солодкі призи, а ще позитивні емоції та незабутні враження.

fbu.ua

Прочитано 1488 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить