Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спарта Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Пятница, 12 Август 2016 14:43

В Кропивницьком паралімпійці провели предолімпійські старти

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)
В Кропивницьком паралімпійці провели предолімпійські старти фото: П.Волошин

12 серпня на стадіоні “Зірка” завершився дводенний чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими здібностями. В турнірі приймало участь лише 80 легкоатлетів, адже це останній старт перед Паралімпіадою і запрошеними були тільки реальні претенденти на путівку до Ріо.

В результаті до Бразилії відібралося 26 спортсменів, але тут не обійшлося без приємних сюрпризів. Як  заявив головний тренер збірної України Андрій Фатєєв представництво української команди, напевно, розшириться до 28 учасників. Зумовлено це тим, що збірна команда Росії не прийматиме участі в Паралімпіаді-2016.

Щодо атмосфери на турнірі, то хочеться сказати, що всі спортсмени мали бажання не лише перемогти, а й отримати насолоду від занять своєю улюбленою справою. Учасники відмічали високий рівень організації змагань. Для більшості спортсменів стадіон “Зірка” є улюбленим місцем для стартів, адже високий рівень покриття доріжок допомагає їм показувати найкращі результати.

Підсумки змагань та перспективи паралімпійської збірної України і, включно, спорстменів з Кіровоградщини, в Ріо нам окреслив в ексклюзивному інтерв’ю старший  тренер збірної команди України з легкої атлетики, а за сумісництвом і організатор змагань Олег  Соколовський:

  • Змагання виконали те завдання, що перед ними ставилися. Була відібрана національна збірна України з легкої атлетики для участі в Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Під час цих змагань у нас було виконано вісім нормативів майстрів спорту міжнародного класу України, що я вважаю високим результатом. Тому, всі наші спорсмени мають можливість боротися за медалі. Останній збір для наших спортсменів починається 21 серпня. Офіційні проводи збірної команди України відбудуться в Києві 27 серпня о 19:00 на Майдані Незалежності. 29 та 30 серпня вібдуватиметься вильот команди до Ріо. Щодо перспекти можу сказати, що лише змагання покажуть на скільки ми готові і скільки у нас буде медалей, але кіровоградські спорсмени також розраховують на нагороди. Cеред них варто відмітити плавчиню Ольгу Свідерську, футболіста Євгена Зінов'єва та  легкоатлетку Анастасію Мисник.

Від себе хочеться додати, що спостерігаючи за цими Людьми, які  своєю працею і бажанням нівелюють ті достатки, що їм не дала природа, розумієш: ніколи не варто опускати руки і говорити, що ти безсилий, хоча б тому, що хтось немає і такої сили.

Віталій Журак спеціально для “Sportreporter”

 

Прочитано 2801 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить