Пятница, 26 Февраль 2016 10:12

Збірна України впевнено перемогла Люксембург

(1 Голосовать)

Національна жіноча збірна України перемогла на виїзді команду Люксембургу у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2017 року – 85:52.

Дебют зустрічі змусив згадати побоювання стосовно виснаження нашої команди після важкої перемоги над Сербією. Одразу нав’язати супернику свою гру нашим не вдалося. Не такою помітною на майданчику була капітан українок Ягупова. А на межі двох стартових періодів господарям взагалі вдалося приголомшити українок ривком в 10:0. Та ближче до перерви наші дівчата прибрали ініціативу в свої руки. Особливо корисно в ці хвилини зіграла Ольховик. Спільними зусиллями збірній України вдалося забезпечити до перерви загальну перевагу в 13 очок.

Після відпочинку наша команда уже впевнено утримувала комфортну для себе відстань від суперника. Хоча господарі кілька разів намагалися повернутися в гру. Особливо невгамовною в цьому була Хеттінг, яка кілька разів влучно "стріляла" з далекої відстані. Та зупинити українок господарям виявилося не під силу.

У іншому матчі групи Німеччина поступилася вдома Сербії - 66:78. Після чотирьох турів у збірної України 4 перемоги - 8 очок. У Сербії 3 пермоги - 7 очок. У збірної Німеччини 1 перемога - 5 очок. На останньому місці Люксембург - 4 поразки.

Таким чином, збірна України продовжує одноосібно утримувати лідерство в групі D. Розв’язка боротьби за вихід на ЄвроБаскет-2017 наступить у листопаді, коли наша команда зіграє вдома з Німеччиною та на виїзді з Сербією.