Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

П'ятниця, 31 січня 2014 15:59

"Динамо" - "Єлисавет-Баскет" -66:86 (онлайн).

(7 votes)

Пропонуємо до вашої уваги розповідь про головні події київського матчу між київським "НПУ-Динамо" та "Єлисавет-Баскет".

Поєдинок розпочався вдалими атаками господарок майданчика, але на 3 очки Вільямс та Спітковській своїми точними кидками відповіли Римаренко та Ягупова – 3:3. На жаль, у нас уже 2 фоли у Дубровиної, а рахунок – 7:7. При цьому 5 очок у нашій команді на рахунку Ягупової.

За 3.15 до кінця 1-ї чверті Ягупова знову зрівнює рахунок -9:9. Аліна реалізує штрафний кидок, а в наступній атаці приносить команді ще 2 очки – 12:9 і ми вперше попереду. Аліза Назаревич реалізувала 1 штрафний, а Майкл трохи пізніше двічі промазала з лінії штрафних, а завершилася 1-а чверть влучним двоочковим попаданням Рімаренка – 14:11.

2-ю чверть також розпочала своїм далеким попаданням Катя Рімаренко -17:11. Назаревич зі штрафних скоротила відставання -17:13, а Дубровіна змастила через дугу. Але Рімаренко спіймала кураж і ще раз забила здалеку, а на це відповіла Огороднікова -20:15. І відразу відзначилася Ягупова -22:15. Після того, як Евант забила один штрафний, близько двох хвилин оборона перевершувала атаку. -22:16 За 5.39 до кінця чверті 29:20 на нашу користь. У Ягупової 14 очок, Рімаренко –10, Робінсон –5. Найрезультативніша у господарок Євант -7 очок. Ще 2 очки нестримної Ягупової та наша перевага вже 10 очок -33:23. Назаревич відповідає 2-ма штрафними -33:25. Еван реалізовує один штрафний, а Ягупова – два -35:26.

Назаревич набрала вже 8 очок, а Кисильова завершує дві атаки поспіль -39:28. Завершилася перша половина неточним триочковим Евантом. Отже, після двох чвертей – 39:28 – попереду "Єлисавет-Баскет".

Зіграно 3 хвилини третьої чверті наші, як і раніше, нестримні 46:32. Причому 23 очки у гостей набрала Ягупова та 12 Рімаренко. За 5.20 до кінця чверті ще 2 очки Ягупової та троє Робінсон роблять рахунок -53:37. А тепер Ягупова забиває 2 із реалізованим фолом -55:37. Зіграно 28 хвилин 03 секунди рахунок 58:41 на користь Єлисавет-Баскет. Киянки багато фолять, але зупинити Ягупову із подругами просто не можуть. Аліна набрала вже 31 очко, а наша команда попереду після трьох чвертей -61:41.

Тепер головне не скидати обертів, що й робить Робінсон у дебюті 4-ї чверті, але здорово поборолася під нашим кільцем Назаревич і відповіла своїми двома очками. Суперники обмінюються результативними атаками, але ми збільшили перевагу ще на один пункт -68:47. Після тайм-ауту киянок Олена Огороднікова забиває 4 очки поспіль, але КАтя Рімаренко забиває вже свій 3-й триочковий - 71:53. Володимир Рижов тасує склад, але впоратися з темпом, запропонованим кіровоградськими, господині майданчика виявилися не в змозі. На 35-й хвилині своє 33 очко набирає Ягупова, а після 14-го підбору Кисилєвої Аліна забиває ще 2 очки. Схоже, киянки вже зрозуміли, що це не їхній день і близькі до того, щоб знову програти головним конкурентам у рідних стінах. Але Огороднікова продовжує боротися і б'є здалеку, але тим самим відповідає просто неймовірна в цьому матчі Ягупова. Щоправда, і Катя Рімаренко грає чудово та відвантажила чемпіонкам України вже 20 очок. А рахунок за 1 хвилину до фінальної сирени –83:66.

Завершився цей неймовірний матч енд-ваном Ягуповою та неточним триочковим Аріною Білоцерківською. Рахунок 86:66 на користь "Єлисавет-Баскет" – каже сам за себе. А показники Ягупової - 42 очки, 8 очок, 8 підбирань, Рімаренко -22 очки, 7 підбирань, 3 передачі - просто вражають. Втім, реванш за домашню поразку підопічні Вікторії Большакової взяли більш ніж переконливий. Тепер за додатковими показниками саме кіровоградська команда вийшла на перше місце у турнірній таблиці.

Read 4534 times Last modified on П'ятниця, 31 січня 2014 17:48