Баннер Амбит
Воскресенье, 02 Август 2015 13:55

«Інгулець» впевнено долає «Верес»

(4 голосов)

В матчі другого туру другої ліги «Інгулець» вдома з рахунком 3:1 переграв рівненський «Верес».

Команди розпочали матч без розвідки. Вже на другій хвилині матчу півзахисник гостей загрожував воротам господарів: удар по центру воріт з 17 метрів точно в руки голкіперу Денису Боброву. Футболісти «Інгульця» з відповіддю не забарилися. Не зробила хвилинна стрілка годинника двох обертів як нападник «Інгульця» Віталій Колєсніков відкрив рахунок в матчі, влучно пробивши повз голкіпера в сітку воріт рівнян. Відзначимо, що це перший забитий м’яч на домашньому стадіоні в селищі Петрове командою «Інгулець» в дебютному професійному сезоні. А для Віталія це вже третій забитий м’яч в другому матчі другої ліги.

На далі до перерви матчу перевагою володіли господарі, які більше загрожували воротам суперника. В середині першої половини зустрічі вони подали поспіль кілька кутових, але от зиску з того не мали. Олександр Мішуренко на 31-ій хвилині матчу мав хороший момент для взяття воріт, але ним не скористався. А через сім хвилин Іван Отрок на фланзі звільнився від опіки опонента і виконав чудову передачу у штрафний майданчику гостей, звідки Олександр Мішуренко результативно замкнув – 2:0.

Перші 10 хвилин другого тайму матчу без особливо небезпечних моментів. І ось на 56-ій хвилині гостям вдалося один м’яч відіграти. А через пару хвилин Віталій Колєсніков мав знову відновлювати перевагу «Інгульця» в два м’ячі, але не влучив у ворота. На 66-ій хвилині матчу господарі «заробили» штрафний удар в 17 метрах від воріт: Ілля Ходуля забив третій м’яч. Через хвилину гості зусиллями Юрія Голубки намагалися забити другий м’яч, але м’яч пролетів вище воріт Боброва.

В останні 10 хвилин матчу гості намагалися щось створити біля воріт Дениса Боброва, але в них не особливо виходило попереду; господарі втримали перевагу в рахунку. При цьому вони могли забити ще один м’яч: це не зумів зробити Євген Саф’яник, який у другому таймі матчу вийшов замість Івана Отрока.
У наступному турі другої ліги 8 серпня «Інгулець» в Сумах зустрінеться з місцевою «Барсою».

Також варто відзначити, що ФК «Інгулець» організував повноцінну пряму відеотрансляцію звітного матчу в мережі Інтернет. Велика подяку за це президенту ФК «Інгулець» Олександру Поворознюку та працівникам сайту kremen.tv.

«Інгулець» — «Верес» — 3:1 (2:0) (Колєсніков, 3; Мішуренко, 38; Ходуля, 66 – Лакуста, 57)
«Інгулець»: Бобров, Ходуля, Пащенко, Кобець, Голуб, Коляда (Тарануха, 81), Запорожець, Отрок (Саф’яник, 79), Сокол, Мішуренко, Колєсніков (Перін, 74)
«Верес»: Нагірний, Бурдіян, Гальчук, Лакуста, Жовтюк, Скоцький (Абатуров, 72), Коблюк (Голубка, 46), Лазар, Цурупін, Нікіфоров (Міліщук, 6), Шутов
Попередження: Пащенко, 70 — Бурдіян, 27; Цурупін, 30; Нагірний, 66.

ФК Інгулець, фото: Володимира Кіфенка