Экономное отопление для дома
Понедельник, 11 Май 2015 11:19

«Буревісник» - володар Кубка області

(7 голосов)

10 травня за декілька годин до головного дербі Кіровоградщини на стадіоні «Ніка+» відбувся фінал Кубка Кіровоградської області «Буревісник» (Петрове) – ФК «Головківка». В цьому цікавому та напруженому протистоянні вольову перемогу святкували футболісти "Буревісника".

До фіналу команди провели різну кількість матчів. Нагадаємо, що у зв’язку з відмовою ФК «Новоукраїнка» від участі в розіграші Кубка області «Буревісник» чвертьфінальну стадію пройшов без гри, а «Головківка» з мінімальним рахунком вдома здолала «Інгулець» (1:0). У півфіналі «Буревісник» з рахунком 4:1 переміг «Тясмин», а «Головківка» на виїзді розгромила «Олімпік» (6:0). Ось такий був шлях команд до вирішального матчу звітного турніру.
Що ж до взаємовідносин команд, то це протистояння було п’ятим. До цього команди лише зустрічалися у офіційних матчах в рамках чемпіонату області: в минулорічному та позаминулорічному чемпіонатах. У всіх чотирьох матчах перемоги здобули гравці «Буревісника». Не змінилася така традиція і в вирішальному матчі Кубка області.

З початку матчу головківці більше контролювали м’яч, але  перший небезпечний момент виник біля їх воріт: комбінацію за участі Чемериса, Зазірного завершував Глущенко, але перебуваючи віч-на-віч з голкіпером суперника пробив вище воріт. А через кілька хвилин вже головків ці мали стовідсотковий момент: нападник, обігравши голкіпера, не влучив у пусті ворота. А на 18-ій хвилині матчу голкіпера «Буревісника» Сергія Карпова зненацька застав Олексій Тимченко, поціливши у дальній нижній кут воріт – 1:0. Але вже у наступній атаці «Буревісник» зумів відігратися: Максим Корчинський результативно зіграв на добиванні. Зрівнявши рахунок, підопічні Сергія Грінкевича до перерви змогли розвинути успіх, ще двічі «розписавшись» у воротах суперника. З району кутової позначки після індивідуального проходу Олександр Козубенко прострілив на дальню штангу, де Тарас Чемерис зупинив м’яч і, переклавши його на іншу ногу, пробив у дальній кут воріт – 2:1 на користь «Буревісника». А ще через пару хвилин Артем Гаркуша, результативно зігравши на підбиранні, з 17 метрів поцілив під штангу воріт (подібно до удару Тараса Чемериса) – 3:1. Варто відзначити, що до цього команди мали подібні моменти після виконання стандартних положень: Гаркуша і Тимченко пробивали, але в обох випадах голкіпери парирували удари в ближні кути воріт. Наприкінці першого тайму матчу Андрій Глущенко вивів Зазірного один на один з голкіпером «Головківки» під кутом до воріт – не поцілив у створ воріт.
Другий тайм матчу теж був насиченим подіями, але вже з меншою кількістю забитих м’ячів. Правий фланг атаки «Буревісника» з виходом на заміну Сергія Барбанова заграв активніше і на 55-ій хвилині матчу саме Сергій пройшов по флангу і прострілив у центр штрафного майданчику, де замкнув Андрій Глущенко – 4:1. В подальшому було більше боротьби, ніж небезпечних моментів. Не рідко арбітр демонстрував попередження футболістам, намагаючись заспокоїти їх емоції. В одному епізоді самовіддано заблокував удар опонента Олександр Слюсаренко, врятувавши команду від пропущеного м’яча. Мав момент Сергій Макаренко, але його удару забракло влучності. «Головківка» все ж у останній десятихвилинці матчу зуміла один відіграти – 4:2. З цим рахунком матч і завершився. То ж «Буревісник» (Петрове) вдруге у своїй історії став воло дерм Кубка Кіровоградської області.
Наступний свій матч «Буревісник» (Петрове) має провести 16 травня в Малій Висці, де в рамках чемпіонату області буде протистояти місцевій команді «Вись».

«Буревісник» (Петрове) – ФК «Головківка» 4:2 (3:1) (Корчинський, 20; Чемерис, 28; Гаркуша, 33; Глущенко, 58 - Тимченко, 18, 85)
«Буревісник» (Петрове): Карпов (Панібратець, 86), Согутовський (Слюсаренко, 70), Нешкреба, Попруга, Карамалак (Бралін, 86), Корчинський, Козубенко, Гаркуша, Чемерис (Пономаренко, 81), Зазірний (Барбанов, 46), Глущенко (Шамов, 63)
ФК «Головківка»: Шоботенко, Дюшко (Сабіщенко, 65), Нікітін (Кибальчук, 46), Гедерім, Азаров (Просяник, 46), Вдовіченков, Тарасенко, Куруп, Решетняк (Бастрюченко, 25; Бенько, 56), Тимченко, Ромах (Макаренко, 60)

Джерело: fcburevisnyk.com