Футбол Баскетбол Бейсбол Легка атлетика Олимпійські ігри

П'ятниця, 01 травня 2015 15:58

«Інгулець» стартував у чемпіонаті України серед аматорських команд

(3 votes)

Команда з Петрового дебютувала до ААФУ. У першому турі чемпіонату наші земляки на виїзді відбулися ФК «Таврія-Скіф» (Запорізька область).

З початку матчу футболісти «Інгульця» заволоділи ініціативою на футбольному полі і вже на 12-ій хвилині Олександр Горват вивів Віталія Колеснікова на «побачення» з голкіпером господарів – нападник «Інгульця» своєю можливістю відкрити рахунок сповна скористався. До завершення першої половини зустрічі гості мали ще кілька моментів. Зокрема, Роман Кретов двічі завершував комбінації, але його підводила влучність. Футболісти запорізької команди могли зрівняти рахунок: їх гравець з метрів 25-ти поцілив біля перекладини воріт Дмитра Боброва.
В іншому таймі матчу Роману Кретову все ж таки вдалося забити м'яч, встановивши тим самим залишковий рахунок 2:0. Наприкінці зустрічі Ярослав Поплавка, який вийшов на заміну, міг довести рахунок до розгромного, але пробивши вище воріт. В іншому матчі четвертої групи чемпіонату України серед аматорів «Колос» зі рахунком 0:3 поступився «ВПК-Агро».
У рамках чемпіонату України «Інгулець» наступний матч проведе теж на виїзді: 6 травня гостюватиме у «ВПК-Агро».