Баннер Амбит
Вторник, 20 Январь 2015 10:21

Вдалі старти кіровоградських легкоатлетів

(4 голосов)

Не встигли закінчитись різдвяні та новорічні свята, а кіровоградські легкоатлети вже порадували нас своїми черговими здобутками на всеукраїнських змаганнях.

Вітаємо Віталія Пархоменка(на фото) та його тренера Вячеслава Нищеменка (ДЮСШ №2)  зі здобутою срібною медаллю з результатом 6.96 з бігу на 60м серед чоловіків  на ХХ всеукраїнських змаганнях в приміщенні «Різдвяні старти», які проходили  9–10 січня в м.Київ.

Також нашу область на цих змаганнях представляли: підопічна Галини Михайлюкової (ОСДЮШОР - 2) Юлія Фірсова , яка посіла 4-те місце серед жінок у потрійному стрибку,  Яна Качур – 5-те місце з бігу на 60м серед жінок   та Олександр Шелест, який посів 6-те місце з бігу на 1500м серед чоловіків (тренер Павло Армашов, ОКДЮСШ “Колос”). Також до п’тнадцяти кращих увійшли: Тетяна Мельник - з бігу на 400м серед жінок, Олександр Роздобудько та Дмитро Качалов - з бігу на 400м серед чоловіків(тренер Вадим Приймак, Олександрівська  ДЮСШ ),  Денис Піменов - з бігу на 400м серед чоловіків( тренер Олександр Дарієнко, Новомиргородська ДЮСШ), Марія Паладій - з бігу на 200м серед жінок (тренери Володимир та Наталя Абраменки, ОСДЮШОР - 2) та Григорій Федоровський - з бігу на 60м серед чоловіків (тренер Вячеслав Нищеменко, ДЮСШ №2) .

З початком нового року неабияк відзначилася  на всеукраїнських змаганнях з бар’єрного бігу, присвячених пам’яті Заслуженого тренера України М.П.Батруха, що проходили 16 січня у м.Київ вихованка Володимира та Наталі Абраменків (ОСДЮШОР–2) Катерина Дзюбіна, яка зайняла І місце В цей же час, 16–17 січня, у м.Львів проходив Кубок України з легкої атлетики зі стрибків у висоту “Меморіал Дем’янюка”, на якому виступав наш рекордсмен області Дмитро Яковенко і посів 5-те місце  серед чоловіків з результатом 2.15м, що є гарним показником початку нового сезону.

Тож, старт 2015-го виявився для кіровоградських легкоатлетів досить вдалим. За підсумком проведених трьох всеукраїнських змагань до нашої скарбнички вже покладено дві медалі. Бажаємо натхненння та високих спортивних досягнень нашим спортсменам!