Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Суббота, 27 Декабрь 2014 23:11

Стартував турнір пам`яті О.О.Черноівана

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)

Сьогодні у спортивному комплексі СДЮСШОР-2 ім.В.Верхоланцева пройшов перший день турніру пам`яті талановитого вихованця кіровоградського футболу Олексія Черноівана.

Розпочався турнір з групових матчів. Олександрія не мала проблем з «Десантом».

На другому майданчику не без проблем команда «Енерго» переграла ФК «Долинську. Спочатку «Енергівці» Вели в рахунку потім поступались але врешті решт здобули перемогу.

Третя гра була між «Зіркою-82» та «Бобринцем». Перші хвилини проходили за рівної боротьби на що і вказував нічийний рахунок матчу, але потім кращу реалізацію продемонстрували «Бобринчани» і здобули перемогу.

Другий тур групових матчів розпочався з гри «Пятихатки» - «Ветеран» Олександрія. Яка видалась досить цікавою на гольові моменти та напруженість матчу. Перемогу в напруженому матчі здобули «Пятихатки» забивши на один м’яч в ворота суперника більше.

Паралельно відбувався поєдинок між УВД «Ветеран» та ФК «Долинська». «Долинчанам» потрібна була лише перемога для того аби мати шанси вийти з групи, але достатньо сильний колектив УВД вже в першому таймі дав зрозуміти, що поступатися в цьому матчі вони не збираються. Отже перемога УВД з великим рахунком.

Другий тур закривала гра між «Зірка-82» та «Водник». До початку гри ніхто б не міг сказати, що досить легко «Зірка-82» здобуде перемогу в матчі 7:0.

В заключних матчах «Пятихатки» без проблем здобули перемогу над «Десантом». «Енерго» переграли УВД з рахунком 3:1. А «Водник» здобув перемогу над «Бобринцем» 13:4.

Отже з першої групи до півфіналу вийшла команда «Зірка-82» яка в групі набрала однакову кількість очок з конкурентами але мала кращу різницю забитих та пропущених м’ячів.

В другій групі півфінальну путівку здобула команда «Пятихатки» здобувши дві перемоги в двох поєдинках.

Та ж сама ситуація і в третій групі де команда «Енерго» здобула собі путівку з першого місця.

Що стосується останньої путівки до півфіналу то її здобула команда з третьої групи УВД «Ветеран» з трьох груп три команди мали по 3 очки, однакову кількість перемог і лише за різницею забитих та пропущених м‘ячів до півфіналу вийшла саме «УВД».

Завтра о 09:40 відбудеться жеребкування півфінальних матчів. Команди з однієї групи на стадії півфіналу зустрітися не можуть.

 

Джерело:http://koff-ffu.com/

Прочитано 3541 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить