Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Суббота, 14 Декабрь 2013 17:53

Олімпійська освіта

Автор 
Оцените материал
(6 голосов)

Вже третій рік поспіль в період з жовтня по грудень Національний олімпійський комітет України проводить Всеукраїнські акції «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок», в рамках яких здійснюється безкоштовне забезпечення закладів освіти України літературою олімпійської тематики та спортивним інвентарем.

Організатором Всеукраїнської акції «Олімпійська книга» є Національний олімпійський комітет України разом з Міністерствами освіти і науки, молоді та спорту України та Олімпійською академією України.

Мета Акції - розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму.

В плані цієї акції представники відділення НОК України в Кіровоградській області 11 та 12 грудня 2013 року провели зустрічі  в бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету             ім. В.К. Винниченка – зі студентами психологічного факультету та обласній бібліотеці для юнацтва ім. О Бойченка  - з учнями гімназії №5 м. Кіровограда та подарували бібліотекам олімпійську літературу.

Виконавчий директор обласного відділення НОК України, Заслужений тренер України Соколовський О.М. ознайомив учнів та студентів з історією олімпійського руху та розповів про участь і здобутки спортсменів Кіровоградщини на змаганнях   найвищого рангу – Олімпійських іграх.

На зустрічах також були присутні – спеціаліст обласного відділення Семенець Л.М , яка з присутніми провела вікторину на знання розвитку олімпійського руху і вручила  переможцям сувеніри з олімпійською символікою та олімпійський стипендіат відділення НОК України, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні – МСМК зі спортивної гімнастики – Валентина Голенкова.

Створення сучасної системи освіти і виховання підростаючого покоління неможливе без оптимального вирішення цілої низки соціальних, економічних, екологічних, політичних, правових та інших завдань. Одним із варіантів вирішення цієї складної проблеми може бути організація освітньо-виховного процесу на основі ідеології олімпізму, шляхом запровадження системи олімпійської освіти та розповсюдження літератури серед учнівської молоді.

Олімпійська освіта сьогодні є не тільки важливим фактором розвитку олімпійського руху в Україні, а й могутнім засобом вирішення стратегічних завдань, що стоять перед державою, і, насамперед, важливим компонентом гуманітарного виховання, спрямованого на формування в українців фізичного і морального здоров'я, навичок здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, передусім підростаючого покоління.

Прочитано 4963 раз Последнее изменение Суббота, 14 Декабрь 2013 18:16

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить