Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Понедельник, 29 Сентябрь 2014 13:29

Українська команда «КНТУ-Єлисаветград» зберегла місце в елітній групі бейсбольної «Ліги чемпіонів»

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

Минулими вихідними в столиці Чехії Празі місцевий клуб «Котлярка» та кіровоградський «КНТУ-Єлисаветград» сперечались між собою за право залишитись в групі Топ-12 «Європейського Кубку», найбільш престижного клубного турніру бейсбольної Європи.

Обидві команди в червні місяці грали в Топ-12 «Єврокубку», змагання якого проходили в нідерландському місті Хофддорп та чеському Брно, і посіли в своїх групах останні місця з показниками 1 перемога та 4 поразки. Отже, і «Котлярка», і «КНТУ-Єлисаветград» мали підтвердити своє право залишитись в Топ-12 «Єврокубку» на окремому турнірі плей-офф.

Серія тривала до двох перемог однієї з команд. У першій грі господарі повели в рахунку 1:0, потім кіровоградці вийшли вперед 3:1 та спромоглися утримати переможний для себе рахунок 3:2. Матч №2 виявився надзвичайно драматичним. За рахунку 1:1 бейсболісти «КНТУ-Єлисаветград» провели вдалу атаку та захватили лідерство 6:1. Потім господарі почали потроху скорочувати різницю у рахунку (3:6, 5:6), а після шостого іннінгу самі вийшли вперед – 8:6. Проте кіровоградці витримали тиск празької команди, протягом двох останніх атак набрали три очки та довели гру до перемоги з рахунком 9:8.

Таким чином, кіровоградська команда «КНТУ-Єлисаветград» зберігає для України квоту в елітній групі Топ-12 бейсбольної «Ліги чемпіонів».

Склад команди «КНТУ-Єлисаветград» на турнірі плей-офф у Празі (в порядку ігрових номерів): Сергій Тихонець, Костянтин Чухас, Роман Бойко, Артем Лопата, Сергій Штапура, Олег Шкатула, Максим Лісницький, Дмитро Лимаренко, Ілля Великий, Денис Бречко, Олександр Мамонтов, Богдан Стовба, Віталій Чухрій, Андрій Кубальский, Руслан Дейкун. Тренери: Юрій Бойко, Олег Бойко.

Прочитано 3524 раз Последнее изменение Понедельник, 29 Сентябрь 2014 17:21

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить