Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Понедельник, 08 Сентябрь 2014 14:13

Олександрівський стадіон: останні кроки реконструкції

Автор 
Оцените материал
(5 голосов)
Олександрівський стадіон: останні кроки реконструкції ФЛАКО

Як повідомив Sportreporter, начальник відділу культури і туризму та у справах сім’ї, молоді і спорту Олександрівської райдержадміністрації  Юрій Яровий  розпочався завершальний етап реконструкції стадіону.  Так, на сьогодні центральний стадіон імені М.Шишки кардинально змінює своє обличчя.

Тут зроблено ремонт глядацьких трибун, виконано роботи на майданчиках із заняття різними видами спорту, встановлено нову огорожу. Фактично майже усі ремонтно-будівельні роботи проведено, і наразі завершується останній етап – укладання якісного сучасного синтетичного покриття на біговій доріжці та її розмітка.
Як зауважив Юрій Яровий, із завершенням останніх робіт, стадіон імені М.Шишки може стати однією із головних спортивних споруд області із сучасною тренувальною базою.
По завершенні, президент ФЛАКО зустрівся з головою Олександрівської РДА Олександром Шпиркою. В ході зустрічі Геннадій Заболотний отримав запевнення від очільника Олександрівщини стосовно його всебічного сприяння щодо повної добудови стадіону, відкриття якого заплановано на середину вересня, а також розвитку спорту в районі.
Голова ФЛАКО Геннадій Заболотний відзначив, що одне з першочергових завдань влади і спортивних громадських організацій – спільними зусиллями приводити до належного стану спортивні споруди області. І тоді такі стадіони, як в Олександрівці, зможуть приймати не тільки обласні, але і всеукраїнські змагання з різних видів спорту.

Прес-центр ФЛАКО.

Прочитано 3986 раз

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить