20-річчя історичного рекорду Сергія Бубки

Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спарта Олимпийские игры

 

Мониторинг обменных курсов
Четверг, 31 Июль 2014 12:07

20-річчя історичного рекорду Сергія Бубки

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

Як повідомили Sportрепортеру в прес-службі НОК Украіни, рівно 20 років тому, 31 липня 1994 року, в італійському Сестрієре Олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу зі стрибків з жердиною Сергій Бубка здійснив стрибок на 6м 14см.

Здолати цю рекордну висоту на відкритому повітрі до сих пір нікому не вдалося. Своїм рекордним стрибком він випередив час.

Уславлений спортсмен на стадіоні та в залі встановив 35 світових рекордів, а всього планка на рубежі 6 метрів і вище була приборкана Сергієм Бубкою 46 разів.

Саме Сергій Бубка змусив спеціалістів і просто любителів спорту зарахувати стрибки з жердиною до елітних видів легкої атлетики, таких як спринт, стрибки у висоту, десятиборство та марафон. В решті-решт, своїми досягненнями Олімпійський чемпіон залучив у сектор для стрибків з жердиною велику кількість молодих амбітних атлетів.

Не є секретом, що багато видатних атлетів не відбулися в житті після завершення спортивної кар’єри. Сумних прикладів чимало. А Сергій Бубка, зачохливши жердину, зумів взяти ще не одну висоту, ставши успішним спортивним менеджером.

Нині він очолює Національний олімпійський комітет України, є віце-президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій та членом Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету.

Понад 20 років поспіль проводить у Донецьку традиційний міжнародний турнір «Зірки жердини», віддаючи своє життя улюбленій справі і сприяючи вихованню нових молодих спортивних талантів.

Вітаємо легендарного атлета та бажаємо підкорення нових висот!

НОК України

www.noc-ukr.org

Прочитано 3575 раз Последнее изменение Четверг, 31 Июль 2014 13:01

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить