Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика ФСО Спартак Олимпийские игры
Баннер Амбит
Среда, 02 Июль 2014 13:08

Cпортивні держслужбовці

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

 

Продовжується череда спортивних заходів організованих Кіровоградською облорганізацією ФСТ «Спартак» (голова Геннадій Сальков). 

В цьому році під патронатом заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віти Атаманчук, разом з Управлінням молоді та спорту Кіровоградської ОДА (начальник Сергій Колодяжний), Управлінням державної служби Головдержслужби України в Кіровоградській області (заст. начальника Олег Подушко), відділенням НОК у Кіровоградській області (Володимир Ковальов) та профспілкою працівників державних установ (голова Віктор Федотов) була організована та проведена VІІ Обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.Також змагання проводились за підтримки голови міської організації політичної партії «Удар» Віталія Кличка Лариси Онул.Змагання традиційно проводились на базі Кіровоградської льотної академії НАУ (ректор Неділько С.М.) і складались з 4 видів спорту: футзал, теніс настільний, шахи та шашки.

У змаганнях з шахів серед чоловіків третє місце посів Бібік Володимир з Бобринецького району, другим став Гордус Дмитро з Добровеличківської РДА, а беззаперечним лідером та переможцем став Антіпов Сергій з Олександрівського району.

Серед жінок третьою стала Білик Валентина з Олександрійського району, яка щорічно займає призові місця на обласних змаганнях. Другою стала Ковбасюк Людмила з  Бобринецької РДА, а перемогла Оковита Світлана, представник Онуфріївського району.

У змаганнях з шашок трете місце посіла Руденко Юлія з Устинівщини, срібло здобула Ткаченко Тетяна з  Бобринецької РДА, а перемогу  у шашках святкувала Якименко Галина з Добровеличківського району.

Серед чоловіків третє місце посів Федчишин Павло з Кіровоградського район, друге місце - Юшко Едуард з Устинівщини, а переможцем став Сукіасян Сергій з Бобринецького району.

Чоловіки у змаганнях з тенісу настільного посіли наступні призові місця: 3-те: Лень Олексій з Онуфріївського району, 2-ге - Линець Віталій з Бобринецького району, а золото в активі дворазового призера Всеукраїнської спартакіади Лум’яник Станіслава з Олександрійського району, який вшосте переміг у обласних змаганнях.

Серед жінок третьою стала Кімберле Любов з Бобринецького району, друге місце посіла Федерова Тетяна з Кіровоградської облдержадміністрації, а перемогла Репенько Людмила, яка представляла Олександрійський район.

У  футзалалістів третє місце за збірною командою Олександрійського району, друге місце здобула збірна команда Бобринецького району, а переможцем стала команда Управління державного земельного агенства.

У загальнокомандному заліку третє призове місце посіла команда Устинівського району. Друге місце зайняла дружня команда Олександрійського району. Переможцем Обласної спартакіади, завдяки стабільно гарному виступу у всіх видах спорту, стала команда Бобринецького району(на фото).

 

 

Олексій Коваленко

Прочитано 5038 раз Последнее изменение Среда, 02 Июль 2014 13:26

Добавить комментарий

Правила добавления комментариев


Защитный код
Обновить