Экономное отопление для дома
Среда, 28 Май 2014 12:52

Заради здоров`я

(5 голосов)
Щорічна обласна спартакіада серед працівників КФК профспілки охорони здоров’я (голова Лариса Козлова) була організована разом з Кіровоградською обласною організацією ФСТ «Спартак» (голова Геннадій Сальков).Змагання відбулися 23 травня традиційно на базі Кіровоградської льотної академії НАУ  та  зібрали 173 учасника.
У змаганнях з шахів сильніших визначали 29 учасників, з яких 9 жінок. Турнір проводився за швейцарською системою, яка вважається найоб’єктивнішою.
Серед жінок призові місця посіли: третє місце - Тертична Наталія (обласний онкодиспансер),  друге місце - Слободнюк Світлана з обласної лікарні, а перемогла Барилюк Ольга зі збірної команди м. Олександрії.
У  чоловіків призову трійку замкнув Мамуня Віктор (обласна психіатрична лікарня), друге місце посів Махно Анатолій (Староосотський дитячий протитуб. Санаторій), а золото в активі Дундукова В’ячеслава з Долинської ЦРЛ.
Запекла боротьба велась і у змаганнях з шашок. В турнірі прийняло участь 22 спортсмени, серед яких 10 жінок. Змагання проводились за груповою системою з послідуючими стиковими іграми.
Жінки зайняли призові місця у наступній послідовності: третє місце посіла Білінська Наталія з Обласної психлікарні, другою стала Угаренко Світлана, яка представляла дитячу обласну лікарню, а перемогу святкувала Голованова Людмила з Кіровоградської обласної лікарні.
Серед чоловіків третім став Скорик Микола з Кіровоградського медичного коледжу, срібло здобув Мережко Віктор, а на найвищу сходинку п`єдесталу зійшов   Рябовол Сергій, який представляв Добровеличківську ЦРЛ.
В змаганнях з тенісу настільного серед жінок найсильнішою була Логвінова Лариса з Медколеджу, ІІ місце – Кокуш Аліна ( обласний онкодиспансер) і ІІІ місце посіла – Залевська Ірина з команди обласної стомататологічної  поліклініки.  Коробко Станіслав (м. Олександрія) не мав собі рівних серед чоловіків, ІІ місце посів – Хлевицький Станіслав (ПАТ «Ліки Кіровоградщини») і ІІІ місце зайняв Кухарєв Олег (обл.онкодиспансер).
Най видовищними  були змагання з легкої атлетики, в яких  на дистанції 400м серед жінок до 30 років І місце зайняла Керенеза Марина з Маловисківського району, ІІ місце посіла Лапчинська Мар’яна з команди обласної лікарні а третьою фінішувала  Бойко Інеса з Новомиргородського району. На цій же дистанції серед жінок 30 років і старше призову трійку замкнула Яцун Наталія з облстомат. поліклініки, другою стала Мельник Світлана з обласної лікарні, а першою була Геращенко Елеонора з дитячої обласної лікарні.
Чоловіки змагалися на дистанції 800м, де в віковій категорії до 30 років перемогу виборов Луньов Євген з облстомат. поліклініки, другий результат показав Лужецький Вадим з команди ПАТ «Ліки Кіровоградщини» і ІІІ місце посів Присяжнюк Богдан з обласної лікарні.
У віковій категорії 30 років та старші, в бігу на 800м золото здобув Кухарєв Олег з обл.онко диспансера, срібро приміряв Рахматов Роман з Маловисківського району і бронзову нагороду приміряв  Рудницький Роман з команди Староосотського дитячого протитуберкульозного санаторію.
 В стрибках у довжину серед жінок до 30 років найкращій результат продемонструвала  Керенеза Марина (Маловисківський район), другою була Баракар Ольга (Шкірно-венерологічний диспансер), а бронза дісталася  Неруш Інні (станція переливання крові).
У змагання серед жінок 30 років та старше найкращий стрибок був у Яцун Наталії (обл. стомат. поліклініка), ІІ місце зайняла Харченко Вікторія (Маловисківський район), а призову трійку замкнула Коломицева Олеся (шкір. вен. диспансер).
Серед чоловіків до 30 років І місце посів Губа Євгеній (Знам’янський район), ІІ місце зайняв Чернишов Денис (обл.стомат поліклініка) та ІІІ місце дісталося Лужецькому Вадиму (ПАТ «Ліки Кіровоградщини»).
У чоловіках 30 років та старші І місце виборов Мелета Олег (м. Олександрія), ІІ місце посів Кухарєв Олег (обл.онко диспансер) і ІІІ місце – Рудницький Роман (Староосотський дитячий протитуберкульозний санаторій).
У дартсі:  І місце – Жигун Олександр (обл.онко диспансер), ІІ – Пушкаренко Руслан (Знам’янський район) і ІІІ місце посів Шкроб Геннадій (м. Олександрія).
В змаганнях з армспорту в категорії 70 кг : І місце - Рахматов Роман (Маловисківський район) єдиний представник цієї вагової категорії.
В ваговій категорії 90 кг:  І місце - Халявкін Володимир (обл.протитуб. диспансер), ІІ місце - Жорновий Віталій (Маловисківський район) і замкнув трійку лідерів Башанов Владислав (станція переливання крові).
В категорії 90+ кг І місце посів Іщенко Сергій (обл.псих.лікарня), ІІ місце зайняв Мазуренко Віталій (Маловисківський район) та ІІІ місце дісталося Марковичу Віктору (обласна лікарня).
В змаганнях з гирьового спорту в категорії 70 кг : І місце посів Рахматов Роман (Маловисківський район) єдиний представник цієї вагової категорії.
В ваговій категорії 90 кг : І місце - Жорновий Віталій (Маловисківський район), ІІ місце - Халявкін Володимир (обл.протитуб. диспансер) і ІІІ місце - Гончаренко Ростислав (ТМО «ЦЕМД та МК»).
В категорії 90+ кг перемогу святкував Іщенко Сергій (обл.псих.лікарня), срібло здобув  Тюрдьо Микола (Онуфріївський район), а бронза в активі Пленюка Василя (обласна лікарня).
Церемонію закриття і нагородження призерів та переможців змагань проводили голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Козлова та голова обласної організації ФСТ «Спартак» Геннадій Сальков. Призери спартакіади були нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідного зразка.